SkyscraperCity banner

41 - 60 of 259 Posts

·
Registered
1,907 Posts

·
Registered
1,907 Posts
Discussion Starter #47
Gdańsk

Kolejne miejsce to nadmorskie klimaty. Lecimy z Lublina do Gdańska, więc zacznę od lubelskiego lotniska. Tradycją już stało się u mnie latanie LOT-em ze Świdnika.

176. Stacja jest, ale słabo skomunikowana, dojechałem więc samochodem z wypożyczalni Panek.

177.

178.

179.

180.

Tyle z samego Lublina.

·
Registered
1,907 Posts
Discussion Starter #49
Ten budynek to koszmarek. Na zewnątrz nie jest lepiej. A np. wyświetlacze po przylocie przysłaniają napisy - 100 lat planowania. Ale skoro mam lotnisko pod nosem z niezłym przewoźnikiem, a nie tylko tanimi liniami, to z niego korzystam.

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
^^
Warunki ciężkie, a jednak klimatyczne :D ;)

·
Registered
1,907 Posts

·
Registered
2,503 Posts
Zdjęcie 193 - po usunięciu samochodów przenosimy się w czasie o 100, 200 lat :) Świetne ujęcie z tą mgłą. Uczta dla oczu gdy na budynkach nie ma paskudnej witryny, reklamy, płachty etc.

·
Registered
1,907 Posts
Discussion Starter #56
Gdańsk

Też uwielbiam takie budynki. Podobny klimat mamy w centrum Kłajpedy (za jakiś czas wrzucę foty do swojego wątku).A jak mnie pamięć nie myli to bliźniaczo było także w angielskim Yorku (na pewno była to jakaś nadmorska miejscowość), co więcej pamiętam jak w takim domu gość wędził ryby, wkładał je do starych gazet itp. Jak za danych czasów, a nad rybami krążyło stado much. Tamtejszy sanepid chyba nie działa :)

196.

197.

198.

199.

200.

·
Registered
1,907 Posts
41 - 60 of 259 Posts