SkyscraperCity banner

1 - 20 of 28 Posts

·
Registered
2,532 Posts
Discussion Starter #1
Postanowiłem założyć wątek zdjęciowy ukazujący moje zdjęcia wykonane w innych miastach i miasteczkach niż moja rodzinna Łódź... nie wyściubiam swojego nosa zbyt często ale jednak jak już to zrobię, to ciągam ze sobą aparat... Zapraszam do oglądania :D

Zaczynamy od zeszłotygodniowego spaceru po Bydgoszczy:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

tyle wybrałem z sobotniego przedpołudnia, bo ostatecznie jedynie tyle czasu było na spacer :) Pogodna nietrafiona, światełko było paskudne więc zdjęcia są dość mocno "potraktowane"... a do tego było baaaardzo zimno... no ale sama Bydzia całkiem sympatyczna... może jeszcze tam wrócę, ale w jakichś cieplejszych okolicznościach przyrody :D

·
Registered
2,532 Posts
Discussion Starter #3
dlatego sam bardzo lubię oglądać zdjęcia innych :D co człowiek to inne spojrzenie :) można się dużo nauczyć... ale ilekroć myślę, że coś obfociłem na każdy możliwy sposób, kolejna osoba udowadnia mi, że się mylę... i to jest w fotografii piękne :D

·
Registered
1,113 Posts
Bardzo zadbane miasto, może nie ma jakiś zapadających w pamięć zabytków, ale jakość zabudowy zwłaszcza śródmieścia bardzo porządna.

·
Prymas Aprilis
8,919 Posts
Bydgoszcz zdecydowanie ma swoje perełki i wizytówki.

·
Registered
2,532 Posts
Discussion Starter #9
wow :) świetne zdjęcia :) i choć kocham moje miasto i wiem, że jest piekne, to na Twoich zdjęciach naprawdę wymiata :D
dziękuję za miłe słowa :)

Odwiedziłeś Bydgoszczę? :D
jakoś tak wyszło :D przechodziłem... przypadkiem ;) z aparatem :)

Bardzo zadbane miasto, może nie ma jakiś zapadających w pamięć zabytków, ale jakość zabudowy zwłaszcza śródmieścia bardzo porządna.
Bydgoszcz zdecydowanie ma swoje perełki i wizytówki.
zdecydowanie :)

·
Urodzony bydgoszczanin
3,541 Posts
Świetne fotki! Pogoda nie rozpieszczała, ale widać dla Cb to żaden problem;) A no i zapraszamy latem na dłużej, jeszcze dużo do obfocenia zostało: Dzielnica Muzyczna, Bazylika, Kanał Bydgoski, widok na miasto z Wieży Ciśnień, a po wszystkim w nagrodę można poleżeć i pomoczyć nogi na Wyspie:D

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
9,301 Posts
Wracaj, wracaj. Szkoda, że tak mało. Zrobiłeś sporo ujęć na które ja bym nie wpadł, a zdjęć robię dużo na mieście :D
+1 Jakoś nigdy nie pomyślałem sam, ani też u nikogo nie widziałem biurowców mBanku "od czoła" bez żadnego pokazywania ich pod kątem. Wniosek jest prosty:

coach - masz teraz obowiązek ponownie zawitać do Bydgoszczy i łapać nowe kąty zdjęć :D

·
Registered
2,532 Posts
Discussion Starter #12
Świetne fotki! Pogoda nie rozpieszczała, ale widać dla Cb to żaden problem;) A no i zapraszamy latem na dłużej, jeszcze dużo do obfocenia zostało: Dzielnica Muzyczna, Bazylika, Kanał Bydgoski, widok na miasto z Wieży Ciśnień, a po wszystkim w nagrodę można poleżeć i pomoczyć nogi na Wyspie:D
Dzięki :) To sporo tego...

+1 Jakoś nigdy nie pomyślałem sam, ani też u nikogo nie widziałem biurowców mBanku "od czoła" bez żadnego pokazywania ich pod kątem. Wniosek jest prosty:

coach - masz teraz obowiązek ponownie zawitać do Bydgoszczy i łapać nowe kąty zdjęć :D
Obowiązek :D Się zobaczy... powinno się udać, bo w sumie to nie jest aż tak daleko :D Chyba dłużej wyjeżdżałem z Łodzi niż jechałem do Bydzi... ale ciiiii milicja słucha ;)

·
Registered
26,117 Posts

·
Registered
9,324 Posts
Dokładnie to samo co koledzy wyżej - nieszablonowe ujęcia, zero sztampy, świeże spojrzenie się przydaje. Bardzo dobre ujecie fontanny na Starym Rynku - ciekawie kontrastuje z budynkami!

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
9,301 Posts

·
Pijcie portera z BŁ!
18,206 Posts
1 - 20 of 28 Posts