SkyscraperCity banner

1881 - 1887 of 1887 Posts

·
amator wysokości
442 Posts
Zmiany S na A - oczywiście też popieram, ale to już któryś raz na tym forum ta dyskusja xD

Propozycja ode mnie - S1 powinna nazywać się A91, S2 - południowa część A2, północna A2a, na terenie Szczecina nowo budowana zachodnia obwodnica (S6) powinna być awansowana do A6, za to odcinek południowy po Hitlerze (obecnie A6) powinien być włączony w ciąg A10.
Ja jeszcze tylko dorzucę do A10, żeby połączyć #17 i #10 tworząc prostopadły ciąg do #8 w postaci właśnie #10.

·
Robert von Oliva
ראבערט פון אָליוואַ
8,487 Posts
Też nie przesadzajmy, tylko trochę. I może będzie taki backfire effect, że niektórzy zauważą bardziej, że heeeej, skoro używamy identyczne znaki co na autostradach, to może jednak lepiej scalić? ;)

·
Liberty Gun Beer Tits
1,009 Posts
Pora podsunąć taki pomysł, warto "nakręcić Małysza" i może jeszcze rząd wprowadzi oznakowanie godne tych dróg.
Co do innych możliwych pomysłów, to może by tak białe tło zamiast żółtego w znakach ostrzegawczych wzorem wielu innych krajów Europy?
Jakoś nigdy też nie podobał mi się znak "przejście dla pieszych" bez widocznej zebry, wygląda, jak gdyby facet szedł wzdłuż ulicy jej środkiem, a nie przez ulicę.

·
Registered
2,040 Posts
Może to czas na Obywatelski Projekt ustawy o ujednoliceniu A i S.

• Like
Reactions: HarryMiller
1881 - 1887 of 1887 Posts