SkyscraperCity Forum banner

[Polska] Parkowanie w miastach

3M views 19K replies 926 participants last post by  pozy 
#1 · (Edited)
Jako, że w licznych wątkach przewijają się offtopowo tematy parkowania, pomysły nowych dróg, węzłów komunikacyjnych, ograniczeń dostępu i innych rozwiązań kmunikacyjnych, a także licznych trójmiejskich kretynizmów komunikacyjnych, wydaje mi się sensowne założyć ten wątek, żeby tu prowadzić takie dyskusje.

Jednocześnie proszę moda o wrzucanie tu wcześniejszych wpisów związanych z tematem.

NA początek kontynuując dyskusję z Wieści z budowy nt. parkowania w Gdyni, wyręczę Alessandra i wrzucam fotki, które robiłem jako załącznik do magisterki zeszłej jesieni. Komentarz wydaje się zbędny. Dodam tylko dla mniej zorientowanych, że wszystkie fotki w promieniu 200 metrów od skrzyżowania 10 lutego - Świętojańska, zrobione tego samego dnia w ciągu pół godziny





















Zasadniczo te młotki, co zostawiają tak auta nie wiedzą co czynią. Nie ma usprawiedliwienia w małej ilości miejsc parkingowych dla parkowania na przystanku albo na pasie ruchu. Szczególnie, że większość tych aut przywozi po 1 osobie, która jeszcze przeklina, że nie ma gdzie zaparkować. Winię za to miasto, że nie potrafi egzekwować prawa na swoim terenie doprowadzając do tak komicznej wręcz sytuacji. To wygląda jak trzeci świat, gdzie nie ma żadnych przepisów. Nie wiem jak oni sobie poradzą z egzekwowaniem płatnego parkowania.
 
See less See more
10
#18,566 · (Edited)
Ja pier....

Właśnie jestem na spacerze z wózkiem. 15 min temu opierniczylem gościa który zastawił chodnik przed swoim domkiem jednorodzinnym. Przeszedłem z 2 km i ten sam koleś zastawił inny chodnik i jeszcze stanął bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Dramat.
 
Top