SkyscraperCity Forum banner
1 - 11 of 11 Posts

·
Inżynier Beton
Joined
·
1,710 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
[Polska] PKP Intercity- przewozy, bilety, rozkłady jazdy

W związku z sugestią Polishmena tworzę wątek o sprawach dotyczących głównej działalności PKP IC, czyli przewozów pasażerskich.
 

·
Moderator
Joined
·
20,145 Posts
^ Proponuję, żeby było mniej wiecej tak rozwiązane:
[Polska] PKP Intercity - informacje ogólne -> dotychczasowy wątek, czyli pogadanki ogólne o wszystkim
[Polska] PKP Intercity - tabor -> jak w nazwie, dyskusja o taborze
[Polska] PKP Intercity - przewozy, rozkłady, bilety -> taki lekki hydepark; o promocjach, nowych połączeniach, długościach składów, frekwencji itp
[Polska] PKP Intercity - Pendolino -> wyłącznie o nowych składach Pendolino

Jak macie inne pomysły, to dawać, jak coś ustalimy, to te posty będzie mozna usunąć i będzie git. Wg mnie powyższy podział wątków byłby najlepszy, bo teraz mamy jeden wątek o IC, który strasznie cieżko ogarnąć, za duzo się tam dzieje :D
 

·
Inspired by Poznań?!
Joined
·
12,492 Posts
A ja sugeruję usunięcie wątku. Sprawy taborowe wydzielone, a reszta niech zostanie w starym wątku.
Według mnie powinno być na odwrót. Wątek ogólny o przedsiębiorstwie dotyczyć powinien informacją i rozmowie o jego bieżącej działalności biznesowej, polityce przewozowej, taborze, a do tego powinien być wydzielony wątek pasażerski w którym byłyby rozmowy jak dojechać do, jakie zestawienie ma następujący pociąg, za ile bilet.
Wydzielenie wątku taborowego spowoduje, że w wątku ogólnym będziemy mieć koło siebie rozmowę o tym w jakim wagonie forumowy Kowalski będzie jechał w sobotę oraz o tym że Intercity ma 100 mln zł strat i przewiozło 10% mniej pasażerów. Taka rozmowa się nie klei.
 

·
Registered
Łódzczanin
Joined
·
30,278 Posts
Ja popieram system z wątkiem ogólno-trollingowym (biznes, polityka, zakupy taboru) czyli starym i pasażerskim czyli tym w którym jesteśmy.

Tzn. wątek "jak dojechać do i za ile" już jest, od dawna, ogólny dla wszystkich przewoźników. Znajdźcie sobie w spisie treści, dawno nie był aktywny ale na pewno taki jest. A ten wątek (tutaj, ten w którym jest ten post) może służyć dyskusjom o np. rozkładzie jazdy.
 
1 - 11 of 11 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top