SkyscraperCity banner

12561 - 12580 of 12580 Posts

·
Registered
2,126 Posts
Tak sobie patrzę na tą ulicę 3 Maja i kościół i przeskoczyła mi klepka w głowie. Gdzie ja coś takiego podobnego widziałem? Wiem, warszawskie Krakowskie Przedmieście :) Wiem, że mnogo u nas kościołów wkomponowanych w pierzeje, ale jakoś tak z Warszawą mi się skojarzyło. Tyle razy tamtędy chodziłem i nawet w tym kościele na mszy bywałem, a nie wpadłem na to porównanie. Wątek bawi i uczy :)

·
Registered
2,126 Posts
Tam kawałek dalej od Zamkowej i 3 Maja w stronę zamku faktycznie jest dość urokliwie. Może następnym razem uda Ci się zaliczyć :)

·
Registered
Ciekawy świata
453 Posts
Wygląda na to, że nadrobiłem cały wątek jeśli chodzi o lajki dla @MarcinK. Praca ta była ciężka i długa ( ;) ), ale i tak była niczym wobec wysiłku, jaki szanowny autor wkłada w niniejszy wątek. Jeszcze raz pragnę wyrazić swoje uznanie i podziękować za wszystkie porównania. Od tej chwili lajki będę dawał na bieżąco co pozwoli mi zaoszczędzić nieco czasu. Czas ten nie zostanie jednak zmarnowany, ponieważ zamierzam założyć własne dwa wątki fotograficzne, do których już teraz serdecznie zapraszam. Z góry przepraszam za tę małą prywatę. :) Jednocześnie pragnę wyjaśnić, w jaki sposób udało mi się wręczyć tyle lajków dla @MarcinK. Poniższy krótki film powinien rzucić nieco światła na tę sprawę.

12561 - 12580 of 12580 Posts