SkyscraperCity banner

1 - 20 of 767 Posts

·
Registered
12,327 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Moja wędrówka po polskich miastach w poszukiwaniu tramwajów, choć nie tylko ;)

Zdjęcia w większości stare i brzydkie.

1) Szczecin, tu akurat 2012.

2) Gorzów Wielkopolski, kiedyś.

3) Wrocław, Arkady.

4) Poznań, Sobieskiego.

·
Registered
67,247 Posts
Moja wędrówka po polskich miastach w poszukiwaniu tramwajów, choć nie tylko ;)
^^
O! Bardzo ciekawy pomysł na wątek :eek:kay:. Tramy fotografuję ostatnio pasjami w Poznaniu :|, ale i z chęcią pooglądam je w innych miastach :cheers:.

·
Registered
18,840 Posts
No i to jest pomysł na wątek :)
Brakuje mi tu jeszcze tylko Elbląskich Tramwajów. Mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni :D

·
Registered
935 Posts
Popieram, dobry wątek. Prośba o więcej Wrocławskich Tramwajów :) Jak mieszkało się to się jeździło teraz mi brakuje :(

·
Registered
12,327 Posts
Discussion Starter · #9 ·
^^

Na Podgórzu ten tramwaj był na poprzednim przystanku, a teraz to Kazimierz :)
Uuups ale wtopa! a przecież dobrze wiem, że to już Kazimierz ;)

No i to jest pomysł na wątek :)
Brakuje mi tu jeszcze tylko Elbląskich Tramwajów. Mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni :D
Niestety się nie zmieni. W Elblągu nigdy jeszcze nie byłem :(

Popieram, dobry wątek. Prośba o więcej Wrocławskich Tramwajów :) Jak mieszkało się to się jeździło teraz mi brakuje :(
^^
No to na prośbę kolegi:

9) Wrocław, autobus.

10) Wrocław, Pułaskiego w starej wersji.

11) Poznań, AWF.

12) Toruń.

·
Registered
12,327 Posts
Discussion Starter · #11 · (Edited)
Cóż, takie a nie inne mam zdjęcia. We Wrocławiu często bywałem jesienią/zimą kiedy mamy brzydką aurę, do tego jakieś dwa lata temu. Mieszkając w Poznaniu zdjęcia robię tylko przy dobrej pogodzie :D Dla przykładu podczas jednej wizyty np. w Szczecinie ciężko jest ustrzelić nawet 1 z 6 Swingów które kursują po tym mieście, w przeciwieństwie do Poznania gdzie jestem 350 dni w roku :)

·
Registered
935 Posts
Ja w swoim imieniu nieprotestuje;) Mimo że mam sentyment do wrocławskich tramwajów, poznań jest na 1 miejscu jeżeli chodzi o tramwaje. W innych miastach tramwaje są dodatkiem do mpk-ów a w poznaniu jest odwrotnie.
Co cieszy:)

·
Registered
18,840 Posts
^^

Niestety się nie zmieni. W Elblągu nigdy jeszcze nie byłem :(
Szkoda :(
To w takim razie pytanie. Planujesz ten wątek jako autorski czy otwarty? :D

·
Registered
12,327 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Ja w swoim imieniu nieprotestuje;) Mimo że mam sentyment do wrocławskich tramwajów, poznań jest na 1 miejscu jeżeli chodzi o tramwaje. W innych miastach tramwaje są dodatkiem do mpk-ów a w poznaniu jest odwrotnie.
Co cieszy:)
Nie zapominałbym o Krakowie, a zwłaszcza Gdańsku gdzie imho tramwaje są najszybsze w Polsce :)

Szkoda :(
To w takim razie pytanie. Planujesz ten wątek jako autorski czy otwarty? :D
Myślałem o wątku autorskim ;) Jednak się nie pogniewam jeśli ktoś wrzuci coś swojego tak jak to zrobił mark, bo z mojej strony taki GOP, Łódź, Częstochowa, Elbląg czy Grudziądz się tutaj nie pojawią.

·
Registered
935 Posts
Nie zapomniałem PieEetrek;) ale jakoś poznańskie tramwaje są najbardziej widoczne w mieście. Niejestem niestety za często w Poznaniu ale jakoś tak mi się utrwaliło.

1 - 20 of 767 Posts