SkyscraperCity banner

1 - 20 of 671 Posts

·
Registered
9,043 Posts
Discussion Starter #1
Koledzy,

z wielką przyjemnością przekazuję informację dla SSC od Prezesa Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Uwielbiając wszelkie „lotnicze” dyskusje prowadzone na forum skyscrapercity.com, doceniając ich wysoki poziom merytoryczny, a także licząc na poczucie humoru użytkowników SSC, Port Lotniczy Gdańsk ogłasza konkurs skierowany wyłącznie do użytkowników tego forum.
Do dnia 20 kwietnia br. należy prawidłowo przewidzieć liczbę odprawionych pasażerów w Porcie Lotniczym Gdańsk w miesiącu kwietniu. Wygrywa ten kto będzie najbliżej prawidłowego wyniku.
Swoje typy należy umieszczać w wątku SSC „[Polska] Liczba pasażerów w portach lotniczych”.

Nagrodą będzie dwuosobowe zaproszenie do loży Portu Lotniczego na koncert Lennego Kravitza, który odbędzie się w Ergo Arenie dnia 8 sierpnia 2015 roku o godz. 18:00, wraz z noclegiem w przylotniskowym hotelu Hampton by Hilton.

Będzie to wspaniała okazja do odwiedzenia Gdańska w okresie wakacyjnym i spędzenia miłego, słonecznego czasu nad naszym pięknym morzem.

Będzie nam miło gościć zwycięzcę w naszych skromnych progach.

Osoby nie zainteresowane konkursem prosimy o wyrozumiałość.

Tomasz Kloskowski – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy

·
Warchoł Lechistanu
1,648 Posts
Nabraliśmy Was wczoraj?

Oczywiście nie zanotowaliśmy spadków w marcu, a wzrost. Na jakim poziomie? To już zadanie dla Was. Ogłaszamy konkurs!

Pytanie brzmi: ile % wzrostu zanotowaliśmy w marcu 2015 roku, w stosunku do marca 2014? Podpowiemy, że jest to co najmniej 9%. Na wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach do poniedziałku (6.04) włącznie.

Do wygrania dwuosobowe zaproszenie do loży Portu Lotniczego Gdańsk w Ergo Arenie, na koncert zespołu Perfect. Koncert odbędzie się 25 kwietnia o godz. 19.00. Osoby spoza woj. pomorskiego otrzymują od nas ponadto w hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport.
FB portu lotniczego

Wzrosty i konkursy dalej aktualne. :lol:

·
Registered
1,648 Posts
Nie należę, do grona zwolenników konkursu "po fakcie", natomiast ta forma konkursu wydaje się mieć wiekszy sens.

Tak więc obstawiam wzrost 12,3% i 281 517 paxów odprawionych za kwiecień.

·
Moderator
12,042 Posts
Nabraliśmy Was wczoraj?

Oczywiście nie zanotowaliśmy spadków w marcu, a wzrost. Na jakim poziomie? To już zadanie dla Was. Ogłaszamy konkurs!

Pytanie brzmi: ile % wzrostu zanotowaliśmy w marcu 2015 roku, w stosunku do marca 2014? Podpowiemy, że jest to co najmniej 9%. Na wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach do poniedziałku (6.04) włącznie.

Do wygrania dwuosobowe zaproszenie do loży Portu Lotniczego Gdańsk w Ergo Arenie, na koncert zespołu Perfect. Koncert odbędzie się 25 kwietnia o godz. 19.00. Osoby spoza woj. pomorskiego otrzymują od nas ponadto w hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport.
No dobra, to ja też przyznam, że z tym hubem Delty w Krakowie żartowałem ;)

·
Registered
9,043 Posts
Discussion Starter #10
Konkurs dla SSC dotyczy kwietnia. Na FB jest inny nasz konkurs, dotyczący marca.

Co do spamowania - typowanie liczby pax dla różnych lotnisk do standard w tym wątku. Dodaliśmy jedynie nagrodę.

·
Registered
275 Posts

·
Registered
942 Posts
MichałT;122912006 said:
Konkurs dla SSC dotyczy kwietnia. Na FB jest inny nasz konkurs, dotyczący marca.

Co do spamowania - typowanie liczby pax dla różnych lotnisk do standard w tym wątku. Dodaliśmy jedynie nagrodę.
Nie zgodzę się z Tobą. Co innego podawanie szacunków, prognoz, komentarzy, a co innego uczynienie z tego miejsca komercyjnego "placu zabaw". Jestem na tym forum kilka lat, i nie pamiętam sytuacji żeby podmioty trzecie decydowały o prowadzeniu tu konkursów. Po prostu forum nie jest własnością GDN. Jak wcześniej wspominano - konkurs ogłoszono na FB, więc niech tam się bawią w weryfikację. Poza tym mamy tu osobny temat o GDN, więc ewentualnie tam jest na to miejsce.
Takie zabawy przypominają mi "forum onetu", gdzie nie brakuje "specjalistów" od wszystkiego.

·
Banned
725 Posts
Nie zgodzę się z Tobą. Co innego podawanie szacunków, prognoz, komentarzy, a co innego uczynienie z tego miejsca komercyjnego "placu zabaw". Jestem na tym forum kilka lat, i nie pamiętam sytuacji żeby podmioty trzecie decydowały o prowadzeniu tu konkursów. Po prostu forum nie jest własnością GDN. Jak wcześniej wspominano - konkurs ogłoszono na FB, więc niech tam się bawią w weryfikację. Poza tym mamy tu osobny temat o GDN, więc ewentualnie tam jest na to miejsce.
Takie zabawy przypominają mi "forum onetu", gdzie nie brakuje "specjalistów" od wszystkiego.
W 3miejskich wątkach było już kilka konkursów organizowanych przez podmioty 3-cie i jakoś nikomu to nie przeszkadzało...

Od ponad 450 stron ludzie tutaj typują wyniki a Ty masz nagle problem że teraz za to będzie jakaś nagroda... co za maruda.

A tak ogólnie to miałem nosa, jako pierwszy się zorientowałem że to ściema i że jutro (czyli dzisiaj) MichałT zaskoczy Nas konkursem... wydaje mi się że również zasłużyłem na jakaś małą nagrodę. :smug:

·
Registered
1,847 Posts
A tak ogólnie to miałem nosa, jako pierwszy się zorientowałem że to ściema i że jutro (czyli dzisiaj) MichałT zaskoczy Nas konkursem... wydaje mi się że również zasłużyłem na jakaś małą nagrodę. :smug:
Tak, Oczywiscie. Dostaniesz fakture z Hiltona za nocleg zwyciezcy. :nuts:

A ja typuje 285 800 plus moj przylot, czyli 285 801 w kwietniu 2015.

1 - 20 of 671 Posts