SkyscraperCity banner
1 - 20 of 39 Posts

·
un lublinese a milano
1,332 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Czyli widok, miejsce, które mogłoby reprezentować twój region za granicą jak i w skali krajowej. Z jakim krajobrazem powinien kojarzyć się wasz region?
Pochwalcie się!
Proponuję wklejać maksymalnie 10 zdjęć w jednym poście.

Ja zacznę od mojej małej ojczyzny Lubelszczyzny :) która jest jedną z bardziej zróznicowanych geograficznie krainą w PL.

Zdjęcia z netu.

Wisła w okolicach Kazimierza Dolnego

wąwozy w okolicach Kazimierza Dolnego

Roztocze

Wieprz

Dolina Bugu

Polesie

·
BANANED BY VOLT CENTERTEL
4,405 Posts
Bardzo ładne zdjęcia, nie wiem jednak czy 10 na post to nie będzie za dużo czasem, mogą ludziom kompy powysiadac ;)

To drugie zdjęcie Wieprza to z mostu w Dęblinie?

·
un lublinese a milano
1,332 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Bardzo ładne zdjęcia, nie wiem jednak czy 10 na post to nie będzie za dużo czasem, mogą ludziom kompy powysiadac ;)

To drugie zdjęcie Wieprza to z mostu w Dęblinie?
tak dokładnie z tego mostu.
Co do ilosci fotek to własciwie masz rację, ale wiele zależy od ich wielkosci.

@SebastianNS super położone miasto. żałuję, że nigdy tam nie byłem.

A Mazowsze to dla mnie wierzby (szkoda, że coraz rzadziej się je spotyka) i płasko po horyzont ;)

·
I am the passenger
4,798 Posts
Górny Śląsk - część wielkoprzemysłowa

Intensywna uprawa pól, lasy i łąki podchodzą tuż pod centra miast...

...które choć rozdzielone są jednością.

Nigdy nie widać końca miast, miasteczek i wsi...

...które zbliżają szerokie, szybkie drogi

Monumentalne i ogromne centra miast zawsze robią wrażenie (choć nie zawsze najlepsze) na gościach.

Utarł się już krajobraz z familokami...

...oraz z kopalniami i pobliskimi hałdami.

Jednak nie wszyscy zauważają, że tuż obok nich istnieje zupełnie inny, czysty świat...

...i choć czasem cywilizacja brutalnie wdziera się w przyrodę, bądź też sama ją stworzyła

Nadal kochamy nasz region​

·
Registered
3,179 Posts
boskie te ostatnie zdjęcia :banana: tylko chyba podretuszowane w photoshopie .... ale i tak pikne

·
fanatyczny antykibic
3,985 Posts
^^ Ładnie. :)

Kika moich fotek z Kaszub:

Jak widać Kaszuby są bardzo zróżnicowane krajobrazowo. Morze, jeziora, lasy, bagna, wzgórza morenowe, klify, wydmy-wszystko w jednym regionie. :cheers:

·
Registered
1,398 Posts
Typowe Lubuskie?

·
Your brain controller
7,853 Posts
Fajny temat, udało się tu sprytnie zgromadzić najpiekniejsze fotki z całej polski.

·
Jędruch
555 Posts
Super wątek... nie docieralo do mnie ze zyje w tak pieknym kraju... a inna sprawa to taka ze nigdzie indziej bloki nie wygladaja tak paskudnie stawiane w gorach... tam szpeca szczegolnie - powinno sie wybitnie karac za ich stawianie w takim terenie:eek:hno:

·
Registered
294 Posts
bede mial czas to jeszcze raz wrzuce podlasie bo troche malo pokazaly zdjecia uzytkownika zdaje sie z warszawy

w koncu na podlasiu sa 4 parki narodowe
czyli stare puszcze, liczne jeziora, rozlegle bagna i polska amazonia a do tego troche pofalowanego terenu

1 - 20 of 39 Posts