SkyscraperCity banner

1 - 20 of 49 Posts

·
Bydgoszcz w budowie
18,579 Posts
Discussion Starter #1
Niektórzy jeszcze pewnie pamiętają pierwszy wątek ze zdjęciami moich wyjazdów po Polsce (tutaj). Skończyłem go ponad 4 lata temu. Później z wyjazdów po Polsce przestawiłem się na wyjazdy po Europie (i nie tylko). Chociaż zwiedzanie Polski, w bardzo ograniczonym zakresie, dalej kontynuowałem.
Lata mijają. Zdjęcia się zbierają. Ja męczę już drugiego drona. Sytuacja na świecie sugeruje, że w najbliższych miesiącach trzeba będzie się ograniczyć do Polski. To chyba dobry moment na powrót do zdjęć.

1. Regularności NIMA co wymagać. Spisu treści też nie, ale to wina SSC ;)

Bydgoszcz (rok 2019)

2. Ale na wysokie loty możecie liczyć

Warszawa (2019)

·
Bydgoszcz w budowie
18,579 Posts
Discussion Starter #10
Wszystkie dronami teraz latają. Niedługo nad miastami rozpoczną się walki dronów.
Miejsca na niebie jeszcze sporo ;)

Obecnie jest już dostępna CZWARTA wersja RP - wyraźnie nie nadążasz ;)
Czwarta, trzynasta, czy czternasta. Kto by nadążył

I jak tu nie docenić starań ;)
Kiedyś na Twój komentarz bym odpowiedział takim ciągiem znaków :troll:

Zapowiada się wybornie :)
Miały być zdjęcia z Rosji i Białorusi w sąsiednim dziale, ale mi się nadal nie chce

·
Bydgoszcz w budowie
18,579 Posts
Discussion Starter #13
Idealnie, żeby i Instagrama rozkręcić - razem moglibyśmy stworzyć silne stronnictwo instagramowe ;)
Ze słowem silny nie ma co szaleć. Jak miałem 50 obserwujących na prywatnym koncie to Bydgoszcz w budowie miała 400. Teraz mam 60. Bydgoszcz w budowie 750...

bo widzę że sporo już ciekawszych Twoich ujęć przegapiłem
Bo ja generalnie mało zdjęć swoich udostępniam. Na Instagramie nie wiem czy średnio dwa razy na miesiąc wrzucam. A nie wszystko co z Bydgoszczy mogę podpiąć pod Bydgoszcz w budowie ;)

·
Registered
2,698 Posts
krystiand, w 13stym wpisie pokazałeś zdjęcie pl.Teatralnego. Czy Ty robisz zdjęcia z drona, czy filmy, a ten widok, to kadr z filmu?
( Chciałem wpisać to w formie 'quote', ale klikając tam, pojawiał się mały minus lub plus i nie kumam tego)

·
Bydgoszcz w budowie
18,579 Posts
Discussion Starter #18
Czy Ty robisz zdjęcia z drona, czy filmy, a ten widok, to kadr z filmu?
Wszystko to zdjęcia. Filmy czasem też nagrywam, ale nie wybieram z nich kadrów.

Chciałem wpisać to w formie 'quote', ale klikając tam, pojawiał się mały minus lub plus i nie kumam tego
Najłatwiej jest myszką zaznaczyć interesujący Ciebie tekst. Nad lub pod nim pojawią się dwa okienka "quote" i "reply". Naciskasz na reply i forum samo cytuje (w oknie pod komentarzami) to do czego chcesz się odnieść.

·
Bydgoszcz w budowie
18,579 Posts
Discussion Starter #20
19. Przemarsz wojsk po skończonej I Wojnie Światowej (koloryzowane) ;)

Bydgoszcz (2017)

20. Dawno temu, kiedy Polacy tłumnie mogli chodzić na spacery i normalnie podróżować

Przemyśl (2017)

1 - 20 of 49 Posts