SkyscraperCity banner

961 - 963 of 963 Posts

·
szerszon
Joined
·
7,995 Posts
Czyli wszystko jasne. Dla ciebie zmiana kierunku jazdy to "fizyczny skręt". Już to wystarczy aby stwierdzić, że tylko debile trwają w szkole warszawskiej. Nie zapomnij tylko wjeżdzać na rondo z włączonym prawym kierunkowskazem, no i pamiętaj o sygnalizowaniu jazdy po łukach.
Szkoda naprawdę czasu komentować resztę twoich bzdur bazujących na tej pierwszej kluczowej bzdurze.
No raczej nie. Zmiana kierunku jazdy jest procesem, który nie zawsze się kończy w punkcie, który sobie wymarzyłeś, czyli końcem skrzyżowania.
Znowu sobie coś wymyśliłeś coś czego nie napisałem. Fizyczny skręt to zmiana kierunku ruchu. Przecież widać.
Szkoda tylko, że dalej prowadzisz monolog pomijając niewygodne dla siebie fakty.
 

·
szerszon
Joined
·
7,995 Posts
Przecież nie o tym jest mowa.
Znowu dużo i nie na temat. Miałeś podać akty prawne, które poza PoRD obowiązują kierowcę zbliżającego sie do skrzyżowania. Najlepiej ze swojej dziedziny.
Nie zauważyłem.
Dalej..piszesz, że rondo jest częścią drogi. To tylko półprawda. Nie jednej. I tu masz problem.
Określenie "jezdnia ronda" w świetle PoRD jest bzdurą. Polecam Art 2. Definicja pasa ruchu i jezdni...a jezdnia jest cześcią ?
I mam 100% racji, że nie masz pojęcia o przepisach. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. O co się pytałem? A ty mi tu przepisujesz pół ustawy. I w dodatku bezmyślnie.
Ponieważ jesteś zafiksowany na swoje przepisy i nie potrafisz poza nie wyjść. Po prostu brak ci tego "błysku" .
Parę definicji da się "wyciągnać" z przepisów". Własnie te pt kierunek ruchu i kierunek jazdy. Ale jak wyżej. Trzeba czasami trochę się wysilić.
 

·
Registered
Joined
·
1,633 Posts
I bardzo proszę przestań mylić pojęcia, obwiednia to słowo z dziedziny przetwarzania sygnałów/matematyki wyższej.
Też mnie razi używanie określenia obwiednia w sensie obwodu, lecz niestety tak czyni polskie prawo (brawa dla twórców!), przynajmniej w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach, więc cóż począć!
 
961 - 963 of 963 Posts
Top