SkyscraperCity banner

1 - 6 of 6 Posts

·
Registered
Joined
·
58 Posts
Discussion Starter #1
Witajcie,
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale wygląda na to, że od wielu lat systematycznie rozwijane subforum polskie, stało się oficjalnie największym na SSC. Nie mam w tym wielkiego udziału, ale z ogromną przyjemnością obserwuję Waszą aktywność. Czapki z głów.

Poniżej zestawienie ilości postów wg krajów/regionów:

 

·
Registered
Unibike/PESA/Konstal/Solbus/Mercedes/Solaris
Joined
·
7,532 Posts
Akurat SSC nie jest zbiegowiskiem debili, ale jakaś pochodna pewnego stanu rzeczy jest... Czołówka oprócz nas i BRA to głównie Latynosi i Włosi czyli najwięksi światowi krzykacze. A Polacy też słyną z tego, że dużo dyskutują i często są to dyskusje o niczym i niestety, widać to też na SSC; tam gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie, a wszystkie te mądre słowa sprowadzają się do czczego pierdololo, z którego nic konkretnego nie wynika. I nadal mamy 38 milionów trenerów piłkarskich, narciarskich, ministrów finansów no i last but not least architektów, urbanistów i speców od infrastruktury.
A ukrycie statystyk wątków HP nic nie daje - wymądrzanie się na tematy wszelakie jest w wątkach merytorycznych i tak wszechobecne.
Nie wiem, widocznie Polak, po stuleciach przymusowej mordy w kubeł musi sobie nadrobić zaległości w wypowiadaniu własnego zdania, nawet jeśli to strumień świadomości powodujący przeciążenie serwerów. Nie potępiam, mimo groźnego tonu całego tego posta. Właściwie to bardzo rozumiem, bo wolność słowa jest mi szczególnie bliska.
Pozdrawiam całe SSC.
 

·
Registered
Joined
·
345 Posts
Wg mnie wynika to z tego, że jest to forum o budowaniu / przebudowywaniu. Akurat trafiłem na forum na początku wielkiej transformacji Polski po wstąpieniu do EU, i działo się potem bardzo dużo u nas, bo dużo było do zrobienia. Obecnie z racji setek fotorelacji, można być na bieżąco czy to w Warszawie, czy Zielonej Górze czy Stróżach.
 
1 - 6 of 6 Posts
Top