SkyscraperCity banner

1 - 10 of 10 Posts

·
Urban experience...
2,337 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Oto co zobaczylem doslownie kilka sekund temu:
Forum Polskich Wieżowców (618 Viewing)
ostro.... Mysle ze kazdy zdazyl zauwazyc ze ostatnimi czasy Polskie forum jest najwieksze (sprawdzalem tez w godzinach "azjatyckich" i "amerykanskich").

Teraz pojawia sie pytanie. Na dole strony wyswietla liczbe osob (aktualnie grubo ponad 3 tys.) w tym tylko kilkaset userow. Czy majac otwarte 10 zakladek (co sie u mnie dosc czesto zdarza). Zalicza mnie raz do userow i pozostale 9 razy do gosci, czy wogle licznik nie bierze tego pod uwage?

·
most wanted
2,338 Posts
Czy majac otwarte 10 zakladek (co sie u mnie dosc czesto zdarza). Zalicza mnie raz do userow i pozostale 9 razy do gosci, czy wogle licznik nie bierze tego pod uwage?
Mysle, że zakładki sa ignorowane. Nie wiem tego na pewno ale vBulletin - oprogramowanie naszego forum nalezy do najlepszych i sadze ze 'wylapuje' zakladki i nie dolacza ich do statystyk. Pewnie mozna sprawdzic w dokumentacji ;)

A zatem, nalezy przyjac, ze wiezowcowa spolecznosc w Polsce jest gigantyczna :). Szkoda, że nie odzwierciedla się to w liczbie wiezowców w naszym kraju. Marzy mi sie aby każde wieksze miasto w pl miało swoje city...

·
Your brain controller
7,299 Posts
Liczy się tylko ilość adresów ip odwiedzających forum jak znam życie.

·
SD/CA/US...
376 Posts
Licza sie raczej ciasteczka.
Jak otworzysz w jednej przegladarce 10 zakladek - powinienes byc zliczony jako jeden uzytkownik.
Jak otworzysz w dwoch roznych przegladarkach jednoczesnie - bedzie Ciebie dwoch :]

·
Registered
58 Posts
Witajcie,
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale wygląda na to, że od wielu lat systematycznie rozwijane subforum polskie, stało się oficjalnie największym na SSC. Nie mam w tym wielkiego udziału, ale z ogromną przyjemnością obserwuję Waszą aktywność. Czapki z głów.

Poniżej zestawienie ilości postów wg krajów/regionów:

·
Moderator
Darkness is Spreading Rapidly
25,082 Posts
To były czasy gdy stawaliśmy się najwięksi po raz pierwszy. Korespondencyjna walka z Foro de Rascacielos Españoles, zakończona miażdżącym zwycięstwem. Od tej porażki zrobił się kryzys w Hiszpanii trwający do dziś.

·
Registered
Underground out of Voland.
8,337 Posts
Akurat SSC nie jest zbiegowiskiem debili, ale jakaś pochodna pewnego stanu rzeczy jest... Czołówka oprócz nas i BRA to głównie Latynosi i Włosi czyli najwięksi światowi krzykacze. A Polacy też słyną z tego, że dużo dyskutują i często są to dyskusje o niczym i niestety, widać to też na SSC; tam gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie, a wszystkie te mądre słowa sprowadzają się do czczego pierdololo, z którego nic konkretnego nie wynika. I nadal mamy 38 milionów trenerów piłkarskich, narciarskich, ministrów finansów no i last but not least architektów, urbanistów i speców od infrastruktury.
A ukrycie statystyk wątków HP nic nie daje - wymądrzanie się na tematy wszelakie jest w wątkach merytorycznych i tak wszechobecne.
Nie wiem, widocznie Polak, po stuleciach przymusowej mordy w kubeł musi sobie nadrobić zaległości w wypowiadaniu własnego zdania, nawet jeśli to strumień świadomości powodujący przeciążenie serwerów. Nie potępiam, mimo groźnego tonu całego tego posta. Właściwie to bardzo rozumiem, bo wolność słowa jest mi szczególnie bliska.
Pozdrawiam całe SSC.

·
Registered
429 Posts
Wg mnie wynika to z tego, że jest to forum o budowaniu / przebudowywaniu. Akurat trafiłem na forum na początku wielkiej transformacji Polski po wstąpieniu do EU, i działo się potem bardzo dużo u nas, bo dużo było do zrobienia. Obecnie z racji setek fotorelacji, można być na bieżąco czy to w Warszawie, czy Zielonej Górze czy Stróżach.

1 - 10 of 10 Posts