SkyscraperCity banner
1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
5,682 Posts
Łódz jest maistem strasznei zaniedbanym. Widać, że po 1989 r., kiedy upadl przemysł włókienniczy miasto przezywa kryzys. Piotrkowska jest w miarę odnowiona, ale ulice poza nią straszą odpadającymi tynkami i sprawia bardzo źłe wrażenie.

·
Registered
4,992 Posts
^^ co składa się na jednoznaczną atmosferę miasta postindustrialnego (nie wiem czy poprawnie się wyrażam), wprawdzie sam nie bylem nigdy w Łodzi (shame on me ;)), ale z fotorelacji rodziców i wujostwa widać, ze już w latach 80 stopniowo wiele budynków popadało w stan obecny (niestety żadnych konkretów nie znam), no ale całe piękno w tych opuszczonych zabudowaniach pofabrycznych (polecam odcinek 127 Makłowicza - Łódzki smak)

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
anakin said:
Łódz jest maistem strasznei zaniedbanym. Widać, że po 1989 r., kiedy upadl przemysł włókienniczy miasto przezywa kryzys. Piotrkowska jest w miarę odnowiona, ale ulice poza nią straszą odpadającymi tynkami i sprawia bardzo źłe wrażenie.
/\
z tego co pisze autor na samym początku to fotki mają już 2 lata. Pewnie się trochę do dziś zmianiło z tym zaniedbaniem.

...a same foty bardzo ładne liczę dot, że jeszcze trochę porobisz i dasz więcej aktualnych.

·
Banned
10,750 Posts
MAR_tm said:
dziękuję kolego za radę
sesja zaliczona i szalejesz, co nie ?
Buahahaha... właśnie, że nie... miałem dzisiaj np. egzamin o 18;00 mój Drogi, a sesji nie mam... za to masę do pisania i zaliczania na koniec studiów licencjackich. ZERO FREE TIME ! Potem się dopiero rozszaleję... jak pozaliczam.

To jak ? Już poszukałeś tych zdjęć ?

Aaa... zapomniałem skomentować zdjecia: GENIALNE !!!! ;] Nie ma to jak fabryczki w extra formie.

1 - 15 of 15 Posts