Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 43 Posts

·
Super Moderator
19,110 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Evo, kao što znate. ja sam bio 4 dana na moru i između ostalog, bio sam u Poreču u novootvorenom klubu Byblos i bilo je super! evo...slijedi jedna reportažica ;)

dakle, ulaz u klub...vrlo originalno osvjetljena stara šuma!

in da club ;)

palme u fontani--cool

club je uređen minimalističko, a jako su me se dojmile ove freske koje se ful ističu na jednostavnim plohama

yebenica

vip lože...e da, i Stefany Hohnjec i Jelena Veljača su bile tamo!

evo, ovo je samo prvi dio...za one nestrpljive (drugovi Astralis i Baljotta lol)

nastavak slijedi...

·
Ta☼
3,479 Posts
o bio si u poreču:banana:, klub izgleda jako ljepo, gdje se nalazi?

·
Out of time
11,922 Posts
Yebeno :banana: :banana: :banana:... Moral bum jednom skočit dotam da vidim kakav je ;). Čekamo još slika :p

To je površinom najveći klub u Europi! :naughty:
Brijem da nema šanse da je veći od Privilegea na Ibizi - taj klub ima službeno naziv the biggest in the world :D...

·
Super Moderator
19,110 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Dear February je bila? :lol: :lol: :lol:

Jao jao... :D

Al klub je mrak....doslovno..... :)
Posvijetli te slike! :D
dada...bio u poreču, to ti je na sjeveru istre antenor!

a čuj ballota...klub je tako dosta mračan, tako da ne mogu bolje...ako jako posvjetlim, izgleda bezze...

da...bila je naša koka February...i lijepo se natancala :banana: :banana: :banana:

:lol: :lol:

·
Ta☼
3,479 Posts
^^ haha znam gdje je poreč:D, imam bakicu tamo;), nego gdje U poreču se nalazi:)?

To je površinom najveći klub u Europi! :naughty:
o cool :cool:, kakvu ja sreču imam :banana: :D

·
Ta☼
3,479 Posts
aha tnx, u plavoj laguni možda? jel uz obalu?

·
Super Moderator
19,110 Posts
Discussion Starter · #13 ·
idemo daljeee...

fascinirale me te palme i fontana...:)

e sada, ovo je s druge strane kluba...niska kupola u kojoj je smještena sva tehnika...a unutra izgleda kao bazen i ljudi se unutra spuste i tu plešu. Ovo je slikano u pola 1, a kao što vidite još nije bilo praktički nikoga.

šank

a na šankovima starinske lampe...loodo!

još malo vip- loža

...ima još...:)

·
Super Moderator
19,110 Posts
Discussion Starter · #15 ·
...

bilo je i ovakvih komada haahaha...Ballota, možda ovako nešto voliš lol?

za ballotu ;)

:cheers:

·
Ta☼
3,479 Posts
oo cool izgleda ful dobro i ogromno:eek::eek:kay:.. nisam inače neki žurer al ako je Dora Jurak tamo, anytime:D :D :D

·
Super Moderator
19,110 Posts
Discussion Starter · #18 ·
evo, malo da dobite 3D dojam ;)

@ Ballota...DJ prije Guette je puštao ovako nešto (ovo je Fedde Le Grand), a kada je došao Guetta, počeo je svoj repertoar koji mi je nakon 2 sata već i dosadio...postat ću još video-a ;)

·
Out of time
11,922 Posts
Ma ovo je fakat supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! Iako vidim da je dosta fensi šmensi al eto... bum se zaletil jednom do tam ziher.
Šteta da nije malo više uplifting muzika bila na ovim videićima kaj si stavil al atmosfera je fakat prejebena. Prošle godine kad sam bil na Guetti u Haciendi puštal je stvarno jebenu ziku ;).

1 - 20 of 43 Posts