SkyscraperCity banner

ile masz? :D

1 - 10 of 10 Posts

·
I am the passenger
4,800 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Nie wiem, czy przypadnie Wam do gustu, ale według mnie wpisuje się w temat 'samotność' : )

·
user
24,193 Posts
Szkoda że nie podniosła trochę głowy patrząc daleko przed siebie - to by było to.
Ale póki co to i tak bardzo mi się podoba. Wyrzuciłbym tylko ten napis za głową bo mocno rozprasza i dorzucił trochę ziarna.

·
Registered
2,894 Posts
a, masz 8. Szkoda, że przepalone. B&W mi nie pasuje - A, dam czarno-biało to ludzie załapią o co chodzi. Nie. :no:

·
Registered
191 Posts
Temat odnosi się do emocji, a czerń i biel pomaga podkreślić emocje, ponieważ usuwa zbędne zakłucenia z kompozycji takie jak kolor. Biel i czerń w tym wypadku są jak najbardziej na miejscu.

Jedyne do czego sę bym czepił przy tej fotografii to poziomy. Milsze dla oka jest gdy czerń (głębokie cienie, ciemne miejsca, etc) są czarne, a najjaśniejsze punkty białe (a nie szare).

·
I am the passenger
4,800 Posts
Discussion Starter · #9 ·
a, masz 8. Szkoda, że przepalone. B&W mi nie pasuje - A, dam czarno-biało to ludzie załapią o co chodzi. Nie. :no:
Na swoją obronę dodam, że zdjęcie przed wyrzuceniem kolorów też najbardziej krzykliwe nie było ;) Babka ma biały sweter, a rzecz dzieje się w conieco, gdzie meble są z jasnej olchy, a ściany w mocno przygaszonych kolorach :)

·
Owce
3,745 Posts
fajna obrobka,pasuje, tonuje klimat, cos jak kiedys przewolanie w wywolywaczu .

1 - 10 of 10 Posts