SkyscraperCity banner

241 - 260 of 321 Posts

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter #245 (Edited)
Trochę nowych fotek.

Zakończenie remontu dróg gminnych w Gryficach (ławki umieszczone tuż przy drodze i to jeszcze tyłem do niej to jakieś jaja :)):

Budynek koło restauracji "Lucyfer" w Gryficach:

Budynki bliżej nieokreślonego przeznaczenia koło Rzęskowa (prośba o pomoc w ustaleniu):

Budowa Kaufland w Gryficach:

·
Pobierowo jest OK!
12,465 Posts
(ławki umieszczone tuż przy drodze i to jeszcze tyłem do niej to jakieś jaja :)):
A twoim zdaniem miały być ustawione odwrotnie, aby siedzącemu samochód przejechał po stopach?

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter #247
A twoim zdaniem miały być ustawione odwrotnie, aby siedzącemu samochód przejechał po stopach?
Problemem jest ich obecność przy samej jezdni. No ale jeżeli już właśnie zakładasz sytuację, w której ktoś wjedzie na chodnik, to zwróć uwagę na możliwy czas reakcji, gdy widzisz nadjeżdżający pojazd, w porównaniu do sytuacji gdy go nie widzisz. Tu nie ma co się sprzeczać. Nigdy wcześniej nie widziałem, aby ławki umiejscowione były tak blisko ruchliwej ulicy.

·
Pobierowo jest OK!
12,465 Posts
Bez przesady, przecież te ławki nie stoją przy samej krawędzi jezdni. Nie ma co dramatyzować. W końcu Piłsudskiego wygląda porządnie, a przecież to wylotówka z centrum na Trzebiatów. Kiedyś jeździłem tamtędy dość często, aby się dostać do Wydziału Komunikacji.

P.S.
Dzięki za fotki. :)

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter #249
Bez przesady, przecież te ławki nie stoją przy samej krawędzi jezdni. Nie ma co dramatyzować. W końcu Piłsudskiego wygląda porządnie, a przecież to wylotówka z centrum na Trzebiatów. Kiedyś jeździłem tamtędy dość często, aby się dostać do Wydziału Komunikacji.

P.S.
Dzięki za fotki. :)
Ano niech Ci będzie ;-).

·
Nie(bo) Szczecin
10,727 Posts

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter #252
W kilku miejscach Gryfic ustawiono kioski internetowe oraz tablicę multimedialną na Placu Zwycięstwa. Domniemam, że ta tablica będzie dotykowa no i pojawią się tam jakieś informacje turystyczne. O ile taka tablica multimedialna ma jeszcze jakiś sens to kioski internetowe w dobie szerokiej dostępności internetu z wielu mediów, jak dla mnie to troszkę pieniądze w błoto, tym bardziej, że wandali nie brakuje. Fotki wrzucę wkrótce.
Te kioski i tablica to tylko element szerszego projektu polegającego na budowie sieci szerokopasmowej przebiegającej m. in. przez Goleniów, Płoty, Resko i Gryfice. Korzystać ma z niej administracja publiczna, a jednym z głównych beneficjentów będzie gryficki szpital. Podciągnięta ma być także do gryfickiej strefy inwestycyjnej. Do sieci wpięte są Hotspoty ustawione w kilku punktach Gryfic (m. in. Plac Zwycięstwa i park japoński).

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter #254
Wyróżnienie dla Gryf Areny:
http://rega24.pl/index.php?option=c...lskiego-sportu&catid=44:aktualnosci&Itemid=75

Swoją drogą ja jak i sporo mieszkańców miało obawy o to czy hala będzie wykorzystywana w odpowiednim stopniu. Muszę przyznać, że póki co odbyło się całkiem sporo imprez, a obiekty towarzyszące typu siłownia, sala fitnesu i tańca czy skłosz cieszą się sporą popularnością. Nawet na meczach nowopowstałej drużyny siatkarskiej są zawsze pełne trybuny. Teraz wychodzi jaki tu jest głód wydarzeń i sukcesów sportowych.

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter #256
Liczyłem np. na pytanie o basen jako bardziej społecznie przydatny obiekt ;-). Żartuję oczywiście. Pierwotnie mówiono coś nawet o otwarciu przed Bożym Narodzeniem. Bryła obiektu gotowa, a teraz z tego co widzę to już tylko wykończeniówka. W sumie jak się okazuje to Kaufland będzie nie tyle kolejnym już supermarketem w tym małym miasteczku, ale pierwszym hipermarketem. Wg. niepisanej terminologii do takiej rangi zalicza się Kaufland. Choć nie wiem czy u nas nie jest on w nieco pomniejszonej wersji w stosunku do tych z większych miast. Ja stawiam, że otworzą gdzieś w marcu, ale że w marcu jak w garncu, a kwiecień plecień to różnie być może :).

·
Prawobrzeże-Centrum
5,499 Posts
Kaufland jest supermarketem. ;)

A jak wygląda rozbudowa Hosso?

·
Moderator
22,273 Posts
Otwarcie Kauflandu 28 lutego.

Informacja od babki, która sprawdzała, czy dostaję ich gazetkę.

241 - 260 of 321 Posts