SkyscraperCity banner
1 - 20 of 26 Posts

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Zakładam swój autorski wątek, oto on :cheers:

Żeby nie być gołosłownym zacznę od eventu jaki się dziś (28.06.09) odbył w Poznaniu tj. "Poznań Gran Turismo Polonia". Z racji przejściowego braku czasu wrzucam "suche" jpegi bez żadnych poprawek (choć i tak trochę mi zeszło na selekcji, zmniejszaniu czy zamazywaniu tablic). Na dziś przygotowałem 20 zdjęć z początku imprezy. Zapraszam do obejrzenia:

1. Zaczęło się od pokazowych kółek samochodów związanych Porsche Super Cup:

2. Efektowne palenie gumy:

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #5 · (Edited)
Na dziś to koniec, zleciały 2h a czasu jak na lekarstwo. Postaram się wrzucić coś jutro wieczorem. Teaser:
19. Aleja Niepodległości ok. godziny 16, oj będzie się tu wkrótce działo !

20.

cdn....

·
Registered
10,216 Posts
Fotki z autami proponuję wrzucić do pictures of Poland :D Niech zobaczą jakimi autami ludzie w Polsce jeźdzą :D Czekam na więcej fotek ;)

·
Moderator
12,016 Posts
Czekamy niecierpliwie na resztę :)

Poza tym dobry pomysł na wątek, mam nadzieję, że będziesz go sukcesywnie rozwijał.

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #9 ·
26.

27.

28.

29.

I znowu lakonicznie z mojej strony. Na tym odcinku co stałem fury pędziły b. szybko więc większość zdjęć mam z poucinanymi samochodami lub nieostro. Wstawiam te które uchwyciłem całe. W weekend wrzucę ostatnią część z najlepszymi (wg. mnie) ujęciami jakie mi wyszły ;) pozdrawiam

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Witam ponownie ! Prezentuje wam fotki z pleneru użytkowników forum Canon Board wraz z Sekcją Historyczną Towarzystwa Miłośników Lubonia pod przewodnictwem pana Przemysława Maćkowiaka. Miejsca to fort VIIIa na Górczynia oraz kompleks City Park na Łazarzu. Umundurowanie pruskie z pikelhaubami oraz polskie w wariancie międzywojennym. Nie będę za dużo pisał, niech zdjęcia mówią same za siebie ;)

30.

31.

32.

33.

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #14 ·
44. W mundurach paradnych

45.

46. Pan Przemysław Maćkowiak we własnej osobie.

47. Prezentacja sztandaru

48.

Jutro zdjęcia w wariancie polskim w poznańskim City Park'u.

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Ludzie, nie wstydźcie się komentować ;) Im więcej komentarzy, tym mniej zdjęć na jednej stronie, tym szybciej się one ładują. A i ja mam jakiś "response" co do moich fotografii. No chyba ,że są tak kiepskie ,że żal komentować :tongue3:

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Dobra wrzucam drugą cześć:
49. Polscy żołnierze w umundurowaniu międzywojennym. Niestety na tle zdewastowanego fortu ;(

50. Ostrzał z granatnika.

51. Syn jednego z miłośników rekonstrukcji.

52. Jeszcze dwie klatki z wnętrza, czyli zdjęcia które lubią „śnieżek” ;)

53.

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #19 ·
59. „ Przybyli ułani pod okienko …”

60. Oficerowie wyszli na „ćmika”

61. Ten h** co postawił tam auto zepsuł mi zdjęcie ;)

62.

·
2,624 Posts
Discussion Starter · #20 ·
63. Pistolet w rękach szeregowców ? Nie lada gratka, zwłaszcza ,że broń podręczna była raczej domeną oficerów.

64.

65.

66. Przeciętny bagażnik członka grupy rekonstrukcyjnej, spróbujcie takim przez granicę przejechać :lol:

No i to koniec z tej serii ;)

1 - 20 of 26 Posts