SkyscraperCity banner

21 - 40 of 2788 Posts

·
Użytkownik zaszczuty
4,134 Posts
Ludzie no co wy ? Obok stoi nie za mała Akademia Ekonomiczna stara i nowa, nie za mały schloss, nie za małe Collegium Minus, to tam wcale nie bedzie za duże...
Hotel Poznań a nie jakiś tam Novotel drodzy Meloni (drogie Melony ? Dear Melons ? ;P ). Jakieś tam nowomodne wymysły :p

·
Registered
67,276 Posts
10 pięter w centrum
Super inwestycja jak na Kalisz, Konin czy Piłę (bez obrazy)
^^
Wolałbyś tam Skaj Tałera? ;) Wiesz, później ma być tam w głębi 90 metrów :|. toż to tylko pierwszy etap.

·
ten najwazniejszy
14,415 Posts
10 pięter w centrum
Super inwestycja jak na Kalisz, Konin czy Piłę (bez obrazy)
Przecież biurowiec ma mieć 90 metrów , obok Holendrzy projektują 60 metrowca.Prędzej czy później powstanie budynek Libiskinda

·
Registered
391 Posts
To wszystko plany i marzenia, takich obietnic była już cała masa.
Jak powstanie to fajnie, chociaż 90m też szału nie robi.

·
Registered
67,276 Posts
^^
No TAK - mamy tu marzyciela - set metrów się zachciewa :| - ale Poznań Forum się kurde nie podobał! :bash:

·
ten najwazniejszy
14,415 Posts
To wszystko plany i marzenia, takich obietnic była już cała masa.
Jak powstanie to fajnie, chociaż 90m też szału nie robi.
Jakie plany i marzenia Ataner już zapowiedział ze biurowce ruszają w 2012.90 metrów to mało?,wymyślasz

·
Registered
4,371 Posts
To ja możę nawiążę do tych wizualizacji całego terenu z poprzedniej strony wątku - fajny ten nowy wydział arch. PP będzie miało UEP. :|

Poza tym mnie się podoba i naprawdę nie rozumiem lamentów dotyczących wysokości, bo jest dobra na tamto miejsce.

·
Registered
391 Posts
Nie przekonacie mnie!
90m ma PFC i jest zwyczajnym przysadzistym klocem.
Ten teren jest tak cenny, że powinny tam powstawać budynki wyższe niż sąsiadujące.
Nie wiem na ile pozwala tam strefa nalotu ale te 120-130m byłoby zadowalające
Prezentowany projekt nadaje się na Polanke

@Pawelski - Poznań Forum, rzeczywiście nie podobało mi się. Nie ta lokalizacja.
Poza tym to było science fiction ;)

·
ten najwazniejszy
14,415 Posts
:|

Poza tym mnie się podoba i naprawdę nie rozumiem lamentów dotyczących wysokości, bo jest dobra na tamto miejsce.
Bo u innych to się buduje tu jest małomiasteczkowo, o tym właśnie rozmawiamy w wątku o problemach

·
Banned
236 Posts
Czekałem na ten dzień...i przyznam że wizki (I etapu) mnie nie powaliły = klocek, jednak juź dziś można zaryzykowac stwierdzenie że cały kompleks z zapowiadaną dominantą mocno namiesza w krajobrazie centrum...na + oczywiście!

·
(Un)Registered User
119 Posts
Moim zdaniem jest całkiem nieźle.

Kształt faktycznie jest trochę klockowaty, ale ogólnie, dzięki elewacji z tak dużą powierzchnią przeszkleń budynek wydaje się całkiem "lekki" i nowoczesny - generalnie na plus.

Liczba kondygnacji jak na tę lokalizację jest bliska optymalnej, na pewno nie można jej nazwać "małomiasteczkową" :lol:. Absolutnie nie potrzebujemy tutaj takich "kikutów" jak Sky Tower, wyżej nie znaczy wcale lepiej.

·
Registered
588 Posts
Mi się osobiści bardzo podoba.
Wyobrażam sobie już całość, gdy zza pierwszego etapu wyłaniają się pozostałe budyneczki, było nie było z najwyższym budynkiem w poznaniu (do daszku) :D
Martwi mnie za to ogromna wolna ściana (na fotce) która chyba szybko nie zniknie, działka chyba już nie Atanera..??

·
Registered
440 Posts
Budeynek zdecdowanie na plus. doskonale wpisuje sie w tamto miejsce. W takich miastach jak konin, czy Piła nie ma co liczyc na takie budynki mieszklane. prosze nie pisac rzeczy, na ktorych sie nie znacie.
Bardzo dobra, poznanska inwestycja.

·
Registered
623 Posts
Budynek dupy nie urywa, od strony delty mi się bardziej podoba niż od strony parku(te kwadratowe elementy na górze szpecą imo), aczkolwiek mam nadzieje, że wynika to z wizualek i na żywo będzie się lepiej prezentował.

Borsucznik: Tam jest chyba budynek należący do Herbapolu.

·
GORSZY SORT
1,932 Posts
Nie przekonacie mnie!
90m ma PFC i jest zwyczajnym przysadzistym klocem.
Ten teren jest tak cenny, że powinny tam powstawać budynki wyższe niż sąsiadujące.
Nie wiem na ile pozwala tam strefa nalotu ale te 120-130m byłoby zadowalające
Prezentowany projekt nadaje się na Polanke

@Pawelski - Poznań Forum, rzeczywiście nie podobało mi się. Nie ta lokalizacja.
Poza tym to było science fiction ;)
Strefę nalotu to maja bombowce. Strefa podejścia - w linii PFC Andersia na wysokosci mniej wiecej serafitek jest radiolatarnia .
Z tego co pamietam dla Silvera ( ktory nie wiadomo kiedy powstanie ) ULC czyli Urząd Lotnictwa Cywilnego wydal zgode na max 120-130 m.

Delta jest kilkaset metrow dalej wiec pewnie ta wysokosc sie obniza - wiec pewnie jest tam cos kolo 90 m.

·
Projekt Inwestor
9,107 Posts
te wizualki są podrasowane, dobrze, że nie widzieliście makiety ;)

wysokościowiec Atanera mieć będzie 90 m, achitektura = Omega bis

·
Registered
67,276 Posts
^^
Taaa, tu też zapowiadaliście kaszanę a jest całkiem fajnie :|. Zresztą 90 m zrobi tak czy siak wrażenie w Poznaniu - w takim miejscu :banana:.

·
Registered
67,276 Posts
^^
Dlatego myślę że i wieżofiec mi się spodoba :cheers:.

21 - 40 of 2788 Posts