SkyscraperCity banner
1 - 20 of 367 Posts

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Hej!
Jako że mija powoli rok od założenia pierwszej częśći wątku, pozwolę sobie na mały update - już w nowym otwartym na świeże fotorelacje.

Zaczynam fotkami z "dzisiaj" czyli 02.05.2006

CDN (stary rynek itp...)

·
Moderator
12,016 Posts
Subs chyba jeszcze roczek nie minłął... ;)
Świetne są te foty, a ostatnie - po prostu padłem :lol: "stary i młody" :rofl:
:bow:

·
Moderator
12,016 Posts
^^ psy i ich właściciele się za parę lat oduczą kupciać na trawniku to i płotexy będą niepotrzebne ;)

·
Registered
815 Posts
mateq said:
^^ psy i ich właściciele się za parę lat oduczą kupciać na trawniku to i płotexy będą niepotrzebne ;)
a myslałem, że one przed studentami ta trawkę chronią, co by to przypadkiem na niej nie legli w jakieś słoneczne popołudnie ;)

ps. a foty jak zwykle świetne!!

·
arm aber sexy
1,317 Posts
subs..powalasz :p co mnei najbardziej rozbraja to Ci ludzie na zdjeciach..zawsze ich pelno..jak Ty to robisz?stoisz na ulicy i krzyczysz "Te ludziska zdjecie robie wiec zbiegnijcie sie w kadr i udawajcie ze zachowujecie sie normalnie!" ?
bo ja tego pojac nie moge :p ale co jak co..mistrzostwo :D

·
Projekt Inwestor
9,183 Posts
ja się zawsze staram aby mi ludzie w obiektyw nie wchodzili a subs wręcz przeciwnie, włazi tam gdzie największe tłumy :D

·
Ave Silesia
2,209 Posts
Jedyna rzecz, która mnie w Poznaniu bardzo razi to ilośc szyldów reklamowych na głównych ulicach miasta. Uwazam że władze powinny się tym zając bo nie wygląda to za dobrze moim zdaniem. Połwiejska robi się przez to bardziej wiejska niż miejska ;)
Ale pomijając ten fakt to Poznań jak zwykle prezentuje się świetnie, fotki tak samo dobre jak Poznań albo i jeszcze lepsze :)

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Na półwiejskiej raczej nie ma reklam, to są w więszości szyldy knajpek i sklepów. Fakt że w samym centrum jest parę miejsc gdzie powinno się zlikwidować billboardy. Najpierw muszą podrożeć powierzchnie reklamowe, chociaż możliwe że w Poznaniu i to by nie pomogło ;)

·
Projekt Inwestor
9,183 Posts
raul said:
Jedyna rzecz, która mnie w Poznaniu bardzo razi to ilośc szyldów reklamowych na głównych ulicach miasta. Uwazam że władze powinny się tym zając bo nie wygląda to za dobrze moim zdaniem. Połwiejska robi się przez to bardziej wiejska niż miejska ;)
powiedziałbym, że raczej jest na odwrót; mniej reklam bardziej wiejsko, więcej miejsko ;)
co nie znaczy, że jakieś granice nie muszą być zachowane

1 - 20 of 367 Posts