SkyscraperCity banner

Opinia

• Total voters
    162
1 - 20 of 41 Posts

·
Moderator
11,838 Posts
Discussion Starter #1
Dom Studencki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu "KAROLEK"

Adres: ul. Rokietnicka 5, Poznań
Liczba kondygnacji: 8
Rozpoczęcie budowy: maj 2009
Ukończenie budowy: lipiec 2010
Projekt: Front Architects

Dom studencki (akademik), z parkingiem podziemnym oraz częścią sportowo-rekreacyjną.

Więcej: http://www.sztuka-architektury.pl/index.php?ID_PAGE=29617

Zdjęcia: maryah http://www.fotoarchitektura.pl/ds-karolek.php#galeria/ds-karolek/DS-KAROLEK-30.jpg

-------------------------------------------------------------

Według mnie przykład, iż w ramach globalnie niewielkiego budżetu można stworzyć coś doskonałego.

10.

·
Registered
6,867 Posts
Według mnie przykład, iż w ramach globalnie niewielkiego budżetu można stworzyć coś doskonałego.
Zgadzam się, chociaż użyłbym słowa o mniejszym ciężarze gatunkowym :)

Miało być przede wszystkim tanio a przy okazji wyszło ciekawie, i to przy użyciu podstawowych środków wyrazu. Chociaż urbanistycznie to już nie ta epoka...

8/10.

·
Registered
64,128 Posts
Mając na uwadze ilość znacznie zawyżonych ocen różnych prezentowanych tu koszmarków i zwykłych obiektów - 10/10! :D

·
...
11,939 Posts
ha! a ja myślałem że to jest modernizacja. 7,5 za wnętrze, kolory i pomysł, a za bryłę kilka...minusów ;)

·
.
5,062 Posts
Gdyby był to remont dałbym od razu 10/10. Ale jest to nowy budynek, nie podoba mi się kształt tego budynku, taki bloczek. Lepszym rozwiązaniem byłoby coś niższego, może z lekką dominantą.
Mimo wszystko, wygląda bardzo fajnie.
7/10

·
Najmerytoryczniejszy
5,741 Posts
Chciał bym mieszkać w takim akademiku;) Jak na inwestycje uczelnianą- 9, wykonanie- 9, architektura- 3. Wychodzi dość wysoka średnia- 7, niech będzie, choć i tak za wysoko:)

·
Banned
11,193 Posts
Przypomina mi tort z różnokolorowych galaretek, poza kolorami to z zewnątrz wygląda na zwykły DS z lat 70tych. 3/10.

1 - 20 of 41 Posts