SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
3781 - 3786 of 3786 Posts

·
Registered
560 Posts
Pojawil się sponsorowany artykuł w Głosie:

"Posnania to także wymierne korzyści dla Poznania: 3 tys. zatrudnionych osób, 6 mln zł rocznie z podatku od nieruchomości i 104 mln zł zainwestowane przez firmę Apsys w infrastrukturę – drogi, ścieżki rowerowe, zieleń, kanalizację itp.

To wszystko co miasto wpisało do umowy partycypacyjnej z inwestorem zostało wykonane, poza poszerzeniem ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. abpa Baraniaka do ronda Śródka co ma zakończyć się w 2017 r. Powstała infrastruktura umożliwi budowę mieszkań na Łacinie. A trzeba pamiętać, że w sąsiedztwie Posnanii znajduje się ok. 50 ha gruntów miejskich, które miasto chce sprzedać. Jedną z działek już zbyto i to po wyższej cenie niż zakładano.

·
Banned
1,643 Posts
byłem dzisiaj w galerii Malta, widok jaki zastałem był przygnębiający... puste centrum handlowe, gdyby nie PIP i Tk maxx byłoby chyba zupełnie pusto. mają duży problem...

·
Einmal ist keinmal
880 Posts
No nie wiem, dla mnie ten pasaż jest zupełnie nijaki w porównaniu z Koszykami i wątpię, żeby finalny efekt im dorównywał (oceniając po zdjęciach/wizualizacjach).

·
Moderator
11,966 Posts
Pytanie:

Do ukończonych i jak najszybciej o wątku zapominamy ;), czy zostawiamy do czasu dalszej zabudowy okolicy (jeżeli ona kiedykolwiek nastąpi)?

3781 - 3786 of 3786 Posts
Status
Not open for further replies.