SkyscraperCity banner

13181 - 13200 of 13222 Posts

·
Moderator
11,792 Posts
^^ Nawet nie wiedziałem że Wprost ma Poznańskie korzenie. Jakoś w latach 2005-10 dużo ich czytałem, ale nigdy nie kojarzyłem ich z Poznaniem
No raczej i to od 1982 roku. A Marek Król to lokalna legenda w wielu kręgach ;) Pamiętam ich siedzibę w biurowcu na Palacza. Pamiętam zgłoszenia o bombach, ewakuacje itp. To były czasy, dzisiaj już nie ma czasów ;)

·
ten najwazniejszy
13,310 Posts

·
Registered
299 Posts
Przepraszam, że pytam, ale z tego bałaganu na forum nie mogę znaleźć wątku Modertransu, bo był taki prawda? Wyszukiwanie nie pomaga 🤦‍♂️

·
Registered
772 Posts
Skoro już jesteśmy w temacie lekkiego chaosu na forum - czy istnieją jeszcze tagi? W zasadzie od dawna w taki sposób przeglądam forum i teraz mam wrażenie, że sporo może mi umknąć.

·
Registered
Stan Trybunału
7,766 Posts
A czy ktoś znalazł wątek o Wierzbięcicach?
W dziale Inwestycje -> Poznań nie ma, wyszukaj też niczego nie pokazuje

·
Registered
772 Posts
^^ Moja lista subskrybowanych wątków wygląda na pełną. Aż do tematu w którym ostatnia odpowiedź jest z 2015 roku.

·
Registered
1,793 Posts
Wprost znika z rynku w wersji papierowej. Jakos mi ich nie zal od czasu gdy wyemigrowali do Warszawy.
Czytywałem Wprost na studiach, w okolicach roku 2000. Potem już nawet nie zaglądałem. A odkąd bardziej im po drodze z PiS i stali się partyjną gadzinówką, to już zaliczam do prasy reżimowej na równi z Sieciami, którym też życzę jak najszybszego pójścia do piachu. Na co się zanosi. Pomimo pompowania kasy na reklamy przez spółki Skarbu Państwa. Trzeba być naprawdę niezłym frajerem, żeby z takimi plecami finansowymi zbankrutować.

·
Registered
3,502 Posts
Przepraszam, że pytam, ale z tego bałaganu na forum nie mogę znaleźć wątku Modertransu, bo był taki prawda? Wyszukiwanie nie pomaga 🤦‍♂️

·
ten najwazniejszy
13,310 Posts
Kryzys szaleje a w Poznaniu bal na całego. Do miasta wszedł własnie Glovo. Ludzie siedzą w domach więc jedzenie krązy po miescie, a obecne firmy nie wyrabiają, wiec Glovo przychodzi z pomocą.

13181 - 13200 of 13222 Posts