SkyscraperCity banner

8061 - 8068 of 8068 Posts

·
Registered
Joined
·
4,009 Posts
1. Plastyk swoje - szaro
2. Wykonawca swoje - czerwono
3. Poza zakresem inwestycji - niebiesko
Wykonawca musiał mieć zgodę od plastyka. To pokłosie idiotyzmu, jakim jest dostosowywanie poręczy schodów (i tylko nich!) do kolorystyki nazwy przystanku... z nieaktualnego systemu informacji miejskiej.
 

·
Registered
Joined
·
482 Posts
Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie wszczęła procedurę przetargową, która wyłoni wykonawcę zintegrowanego węzła transportowego Grunwaldzka.
 

·
Registered
Stan Trybunału
Joined
·
8,805 Posts
Od przyszłego tygodnia utrudnienia na Jeżycach: będzie rewolucja na Jeżyckiej i Poznańskiej
Mieszkańcy muszą się przygotować na remont nawierzchni i zmianę w docelowej organizacji ruchu.
Remont, zmiana organizacji ruchu i nasadzenia mają sprawić, że ulice staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla mieszkańców. - Ruch na ulicach zostanie uspokojony, pojazdy będą mogły się poruszać z maksymalną prędkością 30 km/h. Płynność ruchu pojazdów poprawi wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej, Mickiewicza i Jeżyckiej. Rowerzyści będą mogli korzystać z kontrapasów. Ulice będą zawężone do jednego pasa i dzięki temu parkowanie po południowych stronach obu ulic będzie można przenieść na jezdnie. Piesi zyskają szersze chodniki i dodatkowe przejścia dla pieszych w rejonie ulicy Wąskiej, Kochanowskiego i na wysokości Szpitala Miejskiego im. F. Raszei. Na uwolnionych od parkujących samochodów chodnikach, w wybranych miejscach, nasadzone zostaną krzewy.

Od przyszłego tygodnia utrudnienia na Jeżycach: będzie rewolucja na Jeżyckiej i Poznańskiej
 

·
Infrastrukturnik drogowy
Joined
·
12,073 Posts
Z wątku o Starołęce:
300699


Czyżby szykowała się jakas większa przebudowa południowych okolice ronda i nowe połączenie z R. Maya?
 

·
Infrastrukturnik drogowy
Joined
·
12,073 Posts
^^ Co do ostatniego myślnika, to wydaje mi się, że może powstać takie połączenie:
3075932 nowe zamknięcia:
Ulica Jarochowskiego zostanie przebudowana na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chociszewskiego. Rozpoczęcie prac budowlanych wiąże się z koniecznością zmiany organizacji ruchu, która wprowadzona zostanie w poniedziałek 20 lipca. Wtedy to ulica zostanie zamknięta na odcinku między ul. Chociszewskiego a Sczanieckiej.
(...)


Trwa przebudowa rynku Łazarskiego. W związku z kolejnym etapem prac konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Głogowskiej w stronę centrum wzdłuż przystanku tramwajowego. Komunikacja miejska będzie funkcjonować bez zmian. Prace potrwają od 20 lipca do 24 sierpnia.
(...)
 
8061 - 8068 of 8068 Posts
Top