SkyscraperCity banner
1 - 20 of 2517 Posts

·
Registered
12,375 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Na sam początek po prostu wszystkich witam :) Myślę ze to co tu pokaże choc troche wam się spodoba , no to jedziemy zaczynając od najbliższych mi okolic czyli Staszica ^^

1 Na początek mój widoczek z okna

2 i podwórka

3

4

5
ul.Staszica

6

7

8
"wieżowce"

9

10

11

12

13

14

15
+ ul.Polna

·
Registered
68,007 Posts
^^
Wszystkie fajne a niektóre nad wyraz ciekawe :| (tylko czemu NIE większe?).

·
Registered
4,521 Posts
9 i 10 są bardzo fajne.

A podwórko z 3 startowało na "Najbrzydsze podwórko w Polsce"...? :|

·
Registered
12,375 Posts
Discussion Starter · #5 ·
^^
Wszystkie fajne a niektóre nad wyraz ciekawe :| (tylko czemu NIE większe?).
Okej następnym razem będa większe :)

fajnie, a przy okazji zapraszam do mojego wątku o Poznaniu - w podpisie ;-)
Dzięki, z pewnością tam zajrze ^^

9 i 10 są bardzo fajne.

A podwórko z 3 startowało na "Najbrzydsze podwórko w Polsce"...? :|
Pewna znajoma tez potwierdziła ze 9 i 10 sa fajne :p Co do podwórka to nie wiem, heh ale myslę że by się nadawało

·
Registered
12,375 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Wesoły Romek;39232154 said:
Staszica ?! to z tamtąd Rychu Peja się wywodzi :)

"Jak w Staszica story'' ;)
Tak Staszica, co do Peji to raczej nie ma się czym chwalic :bash:

16

17

18
ul.Kraszewskiego( a raczej 64)

19
ul.Jackowskiego

20
ul.Dąbrowskiego

21

22
Ikarusik na Ogrodach :]

23
No i nasza chwalebna poznańska Puma :banana: , wszyscy ją fotografowali :bash:

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Dobry debiut poznańskiego wątku PieEetrek. Działaj, powodzenia!

Wesoły Romek;39232154 said:
Staszica ?! to z tamtąd Rychu Peja się wywodzi :)
)
W tym klimacie to Dębiec ma lepszych twórców. Myślę że Peji nawet na Jeżycach nikt nie słucha ;) ostatnio słyszałem z nim wywiad z NY zrobiony przez polskiego podcastera od którego zażyczył sobie 15$ za opublikowanie tego nagrania, jak widać robi karierę za granicą :D Tragedia. Zapewniam że sama dzielnica aż tak "wioskowa" nie jest.

koniec tego offtopic, fotki fajne, ta dzielnica jest lekko olewana na forum, może dla tego że to zaniedbane okolice, mimo wszystko urocze jak się je zna od lat ;)

ogrody nie zmienią się nigdy, może i dobrze niech skansen zostanie ;)

·
Registered
68,007 Posts
Fajny tytuł wątku (jak i on sam) :eek:kay: - możesz "bezkarnie" pokazywać te najbardziej znane/obcykane miejsca - którymi już "NIE męczymy Nasze obiektywy", a które jednak są najładniejsze i warto je pokazywać szerokiej publiczności... :|

BTW - miały być większe... :?

·
Registered
4,521 Posts
25 i 27 są świetne! Boogie mógłby je (i 28, choć szkoda, że fontanna akurat była wyłączona) dać do swojego wątku o Poznaniu na międzynarodowym... :)

·
Banned
3,016 Posts
Ogrody - tu sie wychowalem i mieszkalem do 15 roku zycia. Teraz znowu tu wrocilem.
Jezyce - mieszkalem tam ponad 6 ostatnich lat.

Dopiero teraz zauwazylem ze w albumie moich kilkudziesieciu tysiecy zdjec prawie nie ma tych dzielnic. Mam zdjecia prawie wszystkich czesci Poznania i wielu innych miast jednak chodzac z aparatem omijalem swoja okolice.
Miejsca ktore kocham i ktorych nienawidze...

PS. Wiekszosc podworek w starych ruderach tak wyglada, dobrze ze nie ma tu zdjec mieszkan, bram i klatek - XIX wiek w srodku miasta :lol:

·
Registered
4,071 Posts
Jeżyce piękne choc zaniedbane w tej części. Ale z tym Ryśkiem to przesadzacie, prosty chłopak ze Staszica, żadna gwiazda. Na ulicy piątkę przybije, pogada, normalny facet.

·
Registered
12,375 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Fajny tytuł wątku (jak i on sam) :eek:kay: - możesz "bezkarnie" pokazywać te najbardziej znane/obcykane miejsca - którymi już "NIE męczymy Nasze obiektywy", a które jednak są najładniejsze i warto je pokazywać szerokiej publiczności... :|

BTW - miały być większe... :?
Niektóre foty są mniejsze bo były robione piownowo,a daje takie małe może dlatego iż nie lubię jak zdjecie wychodzi "po za monitor" , następnym razem postaram się o większe ^^

fajne zdjęcia ;) pokaż nam więcej okolic dąbrowskiego bukowskiej i zachodniej strony poznania ;)
Na dzisiaj planowałem kolejną serie z centrum, bo sporo tego mam.
Ale nigdzie nie zauważyłem (choc moze się myle) jak to mówisz zachodniej strony Poznania - Grunwald jednorodzinny przy Grunwaldzkiej i Grunwald wielorodzinny przy Grochowskiej, mam tam blisko szkołe wiec moze sie postaram o te rejony

25 i 27 są świetne! Boogie mógłby je (i 28, choć szkoda, że fontanna akurat była wyłączona) dać do swojego wątku o Poznaniu na międzynarodowym... :)
Dzięki :] nie wiedziałem że są jakies "wyjątkowe" jak dla mnie normalne zdjęcia ^^

Ogrody - tu sie wychowalem i mieszkalem do 15 roku zycia. Teraz znowu tu wrocilem.
Jezyce - mieszkalem tam ponad 6 ostatnich lat.
Sam na Jeżycach mieszkam 17 lat :D Chętnie to bym się gdzies przeprowadził, ale wiem że zatęsknie za tym mieszkaniem w kamienicy

Jeżyce piękne choc zaniedbane w tej części. Ale z tym Ryśkiem to przesadzacie, prosty chłopak ze Staszica, żadna gwiazda. Na ulicy piątkę przybije, pogada, normalny facet.
Ja niestety tego piękna nie widze :eek:hno: Dla mnie piękne Jeżyce zaczynają się za Rynkiem Jeżyckim, no i Jackowskiego też ma ładne kamienice .
Najgorsze co może byc to ten parking i budy między Staszica a Polna :eek:hno:
Co do Ryska to jeszcze nigdy go nie widziałem :D

·
Registered
4,071 Posts
No Jackowskiego fajne kamienice, teraz Starostwo odremontowane więc całkiem estetyczna okolica się zrobiła. Moja ulica od 27 lat :D

·
Registered
68,007 Posts
^^
Taaaak - widoki/kolorki były NIESAMOWITE :eek: (nie miałem niestety możliwości pstryknąć, dobrze, że Ty miałeś :eek:kay:)

·
Registered
12,375 Posts
Discussion Starter · #20 ·
^^
Taaaak - widoki/kolorki były NIESAMOWITE :eek: (nie miałem niestety możliwości pstryknąć, dobrze, że Ty miałeś :eek:kay:)
I tak zbyt dobrze zdjęcia nie wychodziły :( W rzeczywistosci wyglądało to 1000 razy lepiej :)

I troche z dzisiejszego dnia :)

Most Jordana
41

Katedra
42

43

Nad Wartą
44

Stary Rynek
45

46

Koziołki :]