SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 28 Posts

·
Registered
Joined
·
2,489 Posts
Discussion Starter · #1 ·
najpiękniejszy mój świat ;).

Cześć wszystkim. W tym temacie będę umieszczał fotki z moich wycieczek po Poznaniu. Zaczynam od przyjemnego osiedla na obrzeżu stolicy Wielkopolski - Osiedle Powstań Śląskich. Osiedle to właściwie graniczy z Luboniem i jest w bezpośrednim sąsiedztwie z autostradą A2.

Gdzie się znajdujemy?Kameralne osiedle, mało ludzi oraz aut na fotkach, po prostu typowe osiedle mieszkaniowe. A więc do dzieła.
 

·
zło
Joined
·
108 Posts
Ciekawy pomysł na poznański wątek, w którym niekoniecznie będzie można oglądać ratusz czy Andersię, ale da się poznać peryferyjne części naszego miasta :eek:kay: muszę powiedzieć, że poludniowy Poznań jest przeze mnie słabo poznany, ale osiedle wygląda na tych fotach bardzo porządnie :) (a nie o wszystkich poznańskich osiedlach mozna to powiedzieć), chociaz lokalizacja przy autostradzie i torach kolejowych moze nie jest najlepsza ;) czekam na nastepne fotorelacje :cheers:
 

·
Registered
Joined
·
2,489 Posts
Discussion Starter · #6 ·
To nie jest Świerczewo przecież :p.

A co do Maxi, to wcale nie jest taka mała jak na tej fotce. Tzn. jest mała, ale ma strasznie długie nóżki i wygląda trochę jak Charcik Włoski ;).
 

·
Registered
Joined
·
72,180 Posts
Oooo...

^^
Pierwszy "zadeklarowany fan"- kolekcjonuj ICH sobie verbaT, ONI stanowić będą Twoją siłę... :D


Masz u mnie PLUSA :) :eek:kay: za odwagę: pokazanie zwykłej (bardzo powtarzalnej wszędzie) przestrzeni miejskiej- osiedli, NO BO ILE można wałkować Ratusz i Andersię, no nie??? A to też Poznań... Brawo :applause: (na mnie za osiedla suchej nitki NIE pozostawili, może Tobie pójdzie lepiej...)

Swoją drogą przyjemnie rysuje się to miejsce... Dla mnie przyzwyczajonego do życia w centrum to Nowa Jakość życia w Poznaniu...
 

·
cyber-barok
Joined
·
2,031 Posts
Sympatycznie :) i jak zielono.

PS. A Maxi urocza :)
 

·
Registered
Joined
·
2,489 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Gdzie się znajdujemy?Tak jak wcześniej już mówiłem, wybrałem się na Świerczewo. Zobaczycie tam kolejne osiedla mieszkalne, baraki, powstające w ich miejscu bloki, szkołę, przedszkola. A, tam gdzie brzydziej to już jest właściwie Dębiec :D. 
1 - 20 of 28 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top