SkyscraperCity banner

1 - 20 of 3313 Posts

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #1 ·
CZAS porzucić ot, Poznań z przeszło 4 milionami viewsów. Czas na nowe!

Straciłem 15 lat zdjęć - Poznań w każdej aurze i w każdym świetle, Warszawę, Bydgoszcz x3, Toruń, Wrocław, Kraków, Zieloną Górę, Babimost... Awaria laptopa po za sprawką na płycie głównej rzuciła się na mój dysk - kaput. Odzyskiwanie danych nie pomogło. No, są jeszcze zdjęcia na IMGUR-rze - to co już wrzuciłem jest w sieci, ale cała masa jeszcze nie wrzuconych (ostatnio byłem nad wyraz płodny) + cała reszta nie wybrana, odrzucona w selekcji acz też fajna, zacna, dokumentacyjna...

Cóż, po żałobie czas na odtworzenie tego co się da.

Czuję się trochę jak turysta w mieście - wszak jak turyści pierwszy raz focę w moich nowych zbiorach (choć nasty/dziesiąty tak naprawdę ;))

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #4 ·
3. ul Wodna - Muzeum Archeologiczne:

4 Moje ulubione! Nieskończone studia Historii są moją największą porażką, ale i najlepszym wspomnieniem
.

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Ta "wielce umowna" - komórkowa jakość jest akceptowalna czy jeszcze może zmniejszyć do 1024x768?

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Nie spuszczaj z tonu.
I numeracja jest...
^^
Jak kraść - to miliony. Jak zmieniać - to... ;)

Dzisiejszy secik - 1szy rekonstrukcyjny 941 fot
. Może i "pierwszy raz" robię zdjecia do swoich zbiorów, ALE doskonale wiem gdzie i jak je robić - stąd trzaskam jak szalony!

• Like
Reactions: radko1994

·
Registered
3,129 Posts
Ta "wielce umowna" - komórkowa jakość jest akceptowalna czy jeszcze może zmniejszyć do 1024x768?
Może.... Ja ogólnie wstawiam 1024x768 ale komórkowe to staram się jednak nie większe niż 960x720 bo przy słabym świetle czy zbliżeniach robi się trochę pikseloza.

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #14 ·
^^
Wiesz, moja komórka w dzień robi lepsze foty niż mój kompakt (stary i nowy). W nocy (z ręki) zresztą też - słaby kompakt, ale kiedyś to było nie do pomyślenia! Właśnie od zakupu REDMI 8 PRO przeszedłem na większy niż 1024x768 rozmiar - 1444x1080, ale to głównie w słoneczku. W nocy to trochę ryzykowne. Korzystam w domu z 28 calowego monitora który troszku rozciąga foty - stąd pytam czy na mniejszych - w tzw. normalnych warunkach to to jako tako wygląda czy jednak bezpieczniej nocne zmniejszyć. JEDEN głos już mam!

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #17 ·
^^
Czyli 1:1 - walka się zaostrza! ;) (jak dla mnie zdjęcia nocne są nierówne - raz wyjdzie lepiej - akceptowalnie, raz gorzej)

• Like

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Chciałem zrobić secik 4 fontann - rozstawionych po 4 krańcach Starego Rynku i... - nie wiedzieć czemu/jak pominąłem tą przed Ratuszem!
No to będzie secik 3 fontann ;) a ja mam jeszcze czego szukać nocą na Starym
.

• Like

·
Registered
67,635 Posts
Discussion Starter · #20 ·
TAK więc inauguracyjna 1sza strona wątku się kończy! Wróżę tysiące kolejnych stron!

• Like
1 - 20 of 3313 Posts