SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 7761 Posts

·
Registered
72,260 Posts
Discussion Starter · #1 ·
CZAS porzucić ot, Poznań z przeszło 4 milionami viewsów. Czas na nowe!

Straciłem 15 lat zdjęć - Poznań w każdej aurze i w każdym świetle, Warszawę, Bydgoszcz x3, Toruń, Wrocław, Kraków, Zieloną Górę, Babimost... Awaria laptopa po za sprawką na płycie głównej rzuciła się na mój dysk - kaput. Odzyskiwanie danych nie pomogło. No, są jeszcze zdjęcia na IMGUR-rze - to co już wrzuciłem jest w sieci, ale cała masa jeszcze nie wrzuconych (ostatnio byłem nad wyraz płodny) + cała reszta nie wybrana, odrzucona w selekcji acz też fajna, zacna, dokumentacyjna...

Cóż, po żałobie czas na odtworzenie tego co się da.

Czuję się trochę jak turysta w mieście - wszak jak turyści pierwszy raz focę w moich nowych zbiorach (choć nasty/dziesiąty tak naprawdę ;))

·
Registered
72,260 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Ta "wielce umowna" - komórkowa jakość jest akceptowalna czy jeszcze może zmniejszyć do 1024x768?

·
Registered
72,260 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Nie spuszczaj z tonu.
I numeracja jest...
^^
Jak kraść - to miliony. Jak zmieniać - to... ;)

Dzisiejszy secik - 1szy rekonstrukcyjny 941 fot
. Może i "pierwszy raz" robię zdjecia do swoich zbiorów, ALE doskonale wiem gdzie i jak je robić - stąd trzaskam jak szalony!

·
Registered
72,260 Posts
Discussion Starter · #14 ·
^^
Wiesz, moja komórka w dzień robi lepsze foty niż mój kompakt (stary i nowy). W nocy (z ręki) zresztą też - słaby kompakt, ale kiedyś to było nie do pomyślenia! Właśnie od zakupu REDMI 8 PRO przeszedłem na większy niż 1024x768 rozmiar - 1444x1080, ale to głównie w słoneczku. W nocy to trochę ryzykowne. Korzystam w domu z 28 calowego monitora który troszku rozciąga foty - stąd pytam czy na mniejszych - w tzw. normalnych warunkach to to jako tako wygląda czy jednak bezpieczniej nocne zmniejszyć. JEDEN głos już mam!

·
Registered
72,260 Posts
Discussion Starter · #17 ·
^^
Czyli 1:1 - walka się zaostrza! ;) (jak dla mnie zdjęcia nocne są nierówne - raz wyjdzie lepiej - akceptowalnie, raz gorzej)

·
Registered
72,260 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Chciałem zrobić secik 4 fontann - rozstawionych po 4 krańcach Starego Rynku i... - nie wiedzieć czemu/jak pominąłem tą przed Ratuszem!
No to będzie secik 3 fontann ;) a ja mam jeszcze czego szukać nocą na Starym
.

1 - 20 of 7761 Posts