Skyscraper City Forum banner
1 - 13 of 13 Posts

·
Autopilot
6,713 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Krótki i zwięźle bo nie macie tu czytać tylko oglądać ;)

Mam nadzieje, że się spodoba :)

·
cyber-barok
2,090 Posts
Na pierwszej fotce naprawdę można się zagubić ;) A poza tym fotki bardzo fajne, z kilkoma nowymi perspektywami :)

·
Anty love
5,539 Posts
Anty love

Michał78;13861711 said:
Fajne, fajne tylko trochę mało oryginalne.. czegoś brak
jak mało orginalne? :bash: ,nowe ujęcia Paderewskiego,wypasiasta fotka z tłem Kupca Poznanskiego,ciekawe ujęcie Bamberki.
Jest bardzo GOOD :cheers:

·
Registered
68,692 Posts
ŁoŁ

Pierwsze dwa zdjęcia zbiły mnie z nóg... następne kopały już leżącego (- nieładnie :) ) SSSSSSSSSSSUUUUPEEERRRRRR, takich fajnych zdjęć Poznania dawno już nie widziałem. Chociaz sam je robię w wielkich ilościach ( będzie już koło 7000-8000 ) i tamte rewiry mam nieźle obcykane to te kadry po prostu mnie wymiotły- Trza się chyba zastanowić nad przebranżowaniem :) :) :)

WIELKI SZACUNECZEK
oglądając te zdjęcia chce mi się znów pojawić na starym rynku :)

·
Autopilot
6,713 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Były...ale nie wszystko musi być oryginalne...niektóre miejsca są na tyle urzekające, że warto zrobić im kolejną tysięczną z rzędu fotke ;) Ale thx za komentarz :)

·
Ostrów Wielkopolski
199 Posts
Michał78 to nie jest argument. Ja też mogę powiedzieć ( i na pewno mam racje), że jak ktoś robi fotki Wrocławia ( zresztą ja też ale się nimi nie podzieliłem) to zawsze pojawia się rynek, ratusz :) Nie ma wątku chyba o Wrocławiu bez tych miejsc ( nie mówię, że źle bo przecież jak jest co pokazywać to proszę bardzo).

1 - 13 of 13 Posts