Skyscraper City Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Projekt Inwestor
9,249 Posts
a kto mi powiem ile tam miało powstać mieszkań? 1100? To tylko w 2 etpach (chyba), a będzie jeszcze 3. Mimo wszystko sporo ludzi tam mieszka/zamieszka.

Foty pikne madam :)

·
Registered
67 Posts
Przejeżdżam obok Polanki codziennie i od tego, z której strony w tramwaju stanę zależy jaki świat zobaczę - Kontrast straszny :( I nie chce się wierzyć, że to ta niby "rozbudowywująca się" strona Poznania..

z jednej strony:

ale wystarczy przekroczyć tę ulicę:

i druga strona wygląda zuuupełnie inaczej..

stary młyn:

·
Administrator
38,077 Posts
Może nowy mieszkaniec wrzuci siakieś fotki? ;)

·
Banned
724 Posts
No właśnie, też jestem ciekawy, jak się żyje w tym czymś, co mi przypomina zakład karny (płoty a za nimi jakieś mizerne więzienne spacerniaki). Jedynie centrum ciekawie wygląda jeśli ktoś lubi takie ryneczkowe klimaty. Ale reszta osiedla to jakiś koszmar podporządkowany samochodom...

Generalnie wykończenie mi się podoba. Super, że wszystkiego tą paskudną kostką nie wyłożyli. Budynki też w miarę ciekawe, ale sam układ osiedla jest straszny... Żeby tylko za kilkadziesiąt lat nie zaczęło to wyglądać jak te zapyziałe kamienice na skraju starego miasta...

1 - 10 of 10 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.