SkyscraperCity banner
1 - 1 of 1 Posts

·
not perfect but trying
Joined
·
2,319 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witajcie,

Od prawie dwóch lat mam przyjemność prowadzić Poznańską Grupę Fotograficzną INNA. W okresie od paźdzernika do końca czerwca spotykamy się regularnie co 2,3 tygodnie dyskutując i ucząc się wielu rzeczy z dziedziny fotografii, oglądając zdjęcia, filmy, prowadząc wspólną pracę nad warsztatem i poszerzaniem wiedzy. Grupę budują osoby związane z fotografią zawodowo bądź przez swoją pasję, jednak każdy z nas mocno w temacie siedzi i co nieco o fotografowaniu już wie. W tym roku postanowiliśmy zrealizować kilka wspólnych tematów zdjęciowych - jednym z nich jest Sołacz i jego mieszkańcy.

Udało się zorganizować plener, który z dwudniowego spotkania w pierwszym weekendzie sierpnia ma szansę przerodzić się w dłuższy temat fotograficzny realizowany przy współudziale Rady Osiedla Sołacz.

Plener będzie złożony z dwóch wątków:
1) fotografia portretowa mieszkańców (tutaj udział biorą głównie członkowie INNEJ - choć zapraszam chętnych do kontaktu, może uda się coś wymyslić)

2) reportaż - subiektywny portret Sołacza, jego architektury, atmosfery i weekendowego życia tej uroczej dzielnicy.


Zapraszam chętnych do kontaktu w temacie pleneru (liczba miejsc ograniczona ze względu na charakter pleneru) a od połowy października do comiesięcznych otwartych spotkań, które będę organizowane dla wszystkich zainteresowanych. Więcej szczegółów wkrótce

:)
 
1 - 1 of 1 Posts
Top