SkyscraperCity banner

4581 - 4600 of 4637 Posts

·
Poznań
2,282 Posts
Jak ktoś nie zgłasza projektów do PBO i ma chwilę czasu to mam propozycję na happening. Projekt ogólnomiejski za 2 miliony aplikacji mobilnej i strony pokazującej które schody na RK działają. Będzie musiał przejść różne weryfikacje, może media też coś napiszą. Mam nadzieję, że komuś da to do myślenia.

·
Registered
818 Posts
Pewnie było, ale może jakieś nowe wieści.
Czy są plany, aby nieco jednak ożywić i zacienić betonowy plac, którym dochodzi się do Uniwersytetu? Dzisiaj ok. 17 była tam taka patelnia, że myślałem, że się roztopię.

·
Registered
3,341 Posts

·
Registered
Stan Trybunału
8,345 Posts
^^ Tylko znjukowanie tego syfa z kosmosu. Cała ta inwestycja to kpina i sabotaż.
Proszę, oto kolejny elektryzujący news ;)
https://epoznan.pl/news-news-86572-Kaponiera_schody_do_PST_zablokowane_bo_zwisa_tablica_informacyjna

Dziś jak wracałem z pracy już wszystko było naprawione.

Swoją drogą to już dawno zauważyłem, że ta tablica jest krzywo zamontowana. Nawet się zastanawiałem, czy nie yebnie.

Ale sobie pomyślałem, że w końcu fachowcy robili, fachowcy odbierali to na pewno odpowiednio wszystko zabezpieczyli. Jak widać, zbyt wielką mam wiarę w człowieka :)

·
Registered
3,341 Posts
JP_Poznań;149623945 said:
To raczej nie będzie informacja publiczna.
zdziwiłbys sie jakie info wyciągałem. a to jest info pub. bo pieniądze chyba byly także publiczne

·
Registered
1,796 Posts
Czekając chwilę na tramwaj na Kapo (w nowej wiacie przy wyjściu na Św. Marcin) zauważyłem, że z ławek i koszy na śmieci regularnie złazi już farba, przez co wyglądają, jakby miały z 10 lat. Zastanawiałem się, kto daje przyzwolenie na tak głupie marnowanie pieniędzy. Ławki powinny mieć podłokietniki z nierdzewnej stali, bez żadnego malowania. Przecież teraz nikt tego już nie pomaluje (oby, bo jak Pan Rysiu ze Zdzisiem weźmie pędzel to dopiero będzie chała do kwadratu), a wymieniać poręcze ławki tylko dlatego, że farba odpada?

To są takie drobne pierdoły w nowych inwestycjach, które powodują, że myślę coraz częściej, że urzędnicy mają zwyczajnie wywalone na publiczne pieniądze.

·
Registered
3,341 Posts
JP_Poznań;149667487 said:
To powodzenia.
przyszła odp z prok SM. Nie prowadzą postępowania dotyczacego kapo

·
Registered
1,640 Posts
^^ brawo projektanci! nikt biedaków nie nauczył, że zmiany klimatu implikują gwałtowne zjawiska pogodowe. W sumie nawet destrukcja Kaponiery mnie zaczyna cieszyć: zalania, odpadające elewacje, nieruchome schody. Im szybciej się to coś rozleci tym lepiej dla miasta. Szkoda tylko zmarnowanych pieniędzy europejskich i polskich podatników.

·
Registered
Stan Trybunału
8,345 Posts
Szkoda tylko, że zaledwie do kostek można się wykąpać. Ale w upalne dni każda kropla wody na wagę złota

4581 - 4600 of 4637 Posts