SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1981 Posts

·
Projekt Inwestor
Joined
·
8,960 Posts
Gdybym mógł napisać, to bym to zrobił.

A ten projekt CDF powyżej, dawno nieaktualny.

Edit:
chociaż może niedługo będę mógł to zrobić;
jeden projekt ma wystartować za miesiąc, ale nie do końca w to wierzę - muszą otrzymać PnB.
 

·
Registered
Joined
·
454 Posts
Mowa jest też o dwóch innych inwestorach, wiadomo o kim mowa ? Skanska nie była by zła bo Skanska to firma która działa od lat i ma duże doświadczenie.
 

·
Registered
Joined
·
172 Posts
PKS sprzedał już jakąś działkę? W materiale wspominają o "pozostałych terenach".

O takiej wersji zagospodarowania marzyłem i taką uważam za sensowną - kontynuacji osi wieżowców wzdłuż ul. K Jadwigi.:banana:

Trzymam kciuki za Skanskę - mam wrażenie, że w jej wykonaniu otrzymamy solidny i spójny architektonicznie i urbanistycznie kompleks (najlepiej w postaci kwartału) np. coś w jak Plac Unii w Warszawie:

Temat w iIss http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1668189
 

·
POZmaniak*
Joined
·
838 Posts
Podejrzewam, że jedną z tych dwóch firm jest Ataner. Poza nimi nie ma innego poznańskiego dewelopera, który by coś takiego udźwignął, bo skala projektu jest gigantyczna. Z ogólnopolskich firm, to zapewne musiałby się pojawić w Poznaniu jakiś nowy gracz, bo Vastint jest zakopany na Marcelinie na dekadę, Garvest ma Pixele, a innych chyba nie ma (bo nie sądzę, żeby takie GTC rzuciło się na tak duży projekt).
Tak czy owak trzymam kciuku za Skanską, bo mają skalę i pieniądze, żeby wejść tam niemal od razu po zakończeniu Maratonu, czyli w ciągu 2 lat.
 
1 - 20 of 1981 Posts
Top