SkyscraperCity banner
1 - 20 of 338 Posts

·
Registered
68,033 Posts
Wdzę "zmasowany atak" z Twojej strony :| - tu bez obróbki - ołkej, dobrze jednak, że NIE porzuciłeś i poprzedniego wątku - z obróbką właśnie.

Pierwszy kadr :eek:kay: - przybyła Nam nowa dominata (sam mam już upatrzone kilka wariacji) :banana:.

·
Registered
68,033 Posts
No i co?!?? Że to niby koniec ?!?? Gdzie ten zmasowany atak, inwazja ?!?? :|

·
Registered
68,033 Posts
Spokojnie, spokojnie ;) Mam zrobione zdjęcia, tylko chwilkę na wrzucenie potrzebuję. Terez Sołacz, niebawem Cytadela, potem Ostrów + Śródka :)
^^
Fajnie, fajnie... :banana:

Ach ten Sołacz :| - pobiłeś mnie - lrzywaczek torowy! :applause:- mogę Ci mówić Mistrzu? :|

·
Registered
68,033 Posts
burgunt Ty "się Boga nie boisz" - o tej godzinie siedzieć przed monitorem? :| - Dobranoc :wave:

·
Registered
1,965 Posts
Discussion Starter · #20 · (Edited)
Ostrów Tumski ciąg dalszy.

56.)

57.)

58.)

Ogólnie odniosłem wrażenie, że ta okolica zmienia się na przyjazną dla turystów, choć do zrobienia jest jeszcze bardzo dużo. Zwłaszcza z samą katedrą (np. podziemia można zwiedzać tylko wtedy, kiedy pani zechce się siedzieć przy stoliku. Jeżeli nie będzie miała ochoty wstać rano, pójdzie na kawę lub na spacer, to podziemi nie zwiedzimy. Nie ma żadnej informacji o godzinach otwarcia.). I takie pytanie do zorientowanych - nie dało by się udostępnić prawej wieży (patrząc od środka) dla zwiedzających, tak jak w Gnieźnie ? z tego co widziałem, to wystarczyło by odsunąć tabliczkę "nie wchodzić" :) . Informacja turystyczna wewnątrz katedry też dosyć kuleje (coś mi świta że napisy są tylko po polsku, choć mogę się mylić). Nieliczni, wytrwali i dociekliwi docierają do Akademii Lubrańskiego, jednak nie sądzę by ktokolwiek zapuścił się w mniejsze uliczki Ostrowa (sam dokonałem tego po raz pierwszy chyba z 3 lata temu).

1 - 20 of 338 Posts