SkyscraperCity banner
1 - 9 of 9 Posts

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Discussion Starter · #1 ·
proponuję zamieszczać tutaj tego typu poznańskie ekstremalne obrazki.

wczorajszy korek tramwajowy, niestety na focie tego nie widać, w realu robiło wrażenie przy temp 40 stopni przy asfalcie ;)

pech :D

w sumie nic nowego ;), podobnych tras rowerowych jest wiele.

·
POZnan*
221 Posts
subs said:
:bash: ja wlasnie tam bylem na rowerze kilka dni temu i o maly wlos nie zachaczyłem o jeden z slupow. Dla rowerzysty taki stan rzeczy jest podobnie irytujący jak fakt, ze wiele ściezek rowerowych w Poz konczy sie niespodziewanie... wielokrotnie bez uprzedniego znaku :( Nie wiem czy ja słabo szukam, czy rzeczywiscie jeszcze nikt o tym jeszcze nie pomyslał, ale czy można gdzies dostać plan tras rowerowych po Poznaniu ? Wg mnie powininna to być obowiązkowa pozycja w broszurach Inform Turystycznej w miescie

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Discussion Starter · #5 ·
taki obrazek wczoraj zastałem po wyjściu z autobusu

·
Poznaniak:)
1,854 Posts
Żal mi tego pana. Polska policja i straż miejska to banda nieudaczników, którzy tylko umieją wystawić wysoki mandat za niewłaściwe parkowanie.

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Discussion Starter · #8 ·
najpierw się wkurzyłem czytając ten artykuł, ale po ponownym przejechaniu po wszystkich fotkach to w sumie kupa śmiechu :D

·
Registered
68,072 Posts
do DJ_Pablo

Faktycznie dziwna sytuacja- ale wniosek o Polskiej policji i straży miejskiej jest grubo przesadzony a Twoja wypowiedź jest tendencyjna ( tylko sie nie obraź :) ) Policji i Straży będę bronił jak wału pomorskiego, mając kontakt z jednymi i drugimi widzę, że to poprostu ludzie- jedni lepsi, inni gorsi- Pan z maluszkiem mał po prostu pecha- nad wyraz trzeba przyznać ( ale często male sprawy ludzkie rozbijają sie o mur mało życiowych przepisów administracyjnych, którymi funkcjonariusze są niestety ograniczani :bash: )

1 - 9 of 9 Posts