Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 34 Posts

·
Projekt Inwestor
9,200 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Dzisiaj wykonałem małą fotorelację z wieży ratuszowej :)
Miłego oglądania!

·
Anty love
5,539 Posts
Szkoda że te widoki mozna ogladać tylko na FPW :eek:hno:
A tak to pieknie tam z góry...

·
Registered
12,044 Posts
To, że tam nie ma wstępu, to jest jeden z większych idiotyzmów w Poznaniu. Mam nadzieję, że zmieni się to niezwłocznie po przejęciu budynku Ratusza przez Miasto.
10 zł za wejście kasować, a chętni będą.

·
Born to fly
6,772 Posts
Możliwość wejścia na wieżę byłaby na pewno sporą atrakcją, a tak Muzeum Historii Miasta Poznania w Ratuszu generalnie świeci pustkami (opieram się na doświadczeniu sprzed miesiąca- piękna pogoda, mnóstwo ludzi na Starym Rynku, a w środku tylko ja z dziewczyną).

Boogie daj może te zdjęcia do swojego wątku: SkyscraperCity-> Photo Forums-> Cityscapes and Skyline Photos-> Poznań, Poland :)

·
Registered
4,556 Posts
Na tych fotkach widać dopiero jak wiele kamienic wymaga jeszcze remontów. Z poziomu ulicy aż tak widoczne to nie jest.

·
wartości
17,857 Posts
Świetne ujęcia. Zazdroszczę Wam odsuniętych ogródków piwnych od pierzei. Jeśli otworzą wieżę dla publiczności, to może się zrobić fajny wątek, bo przybędzie zdjęć w różnych i efektownych warunkach pogodowych!

·
Registered
469 Posts
Bylem w Poznaniu niedawno i potwierdzam, że Muzeum Miejskie to porażka. Nikogo tam nie było oprócz mnie i jeszcze jednej osoby. Komnata z tymi stiukami zapuszczona. Kolory całkowicie wyblakłe. Po za tym dosyć nudno. Wejście na wieżę to powinno być już chyba w cenie biletu. Musicie coś z tym zmienić. Bo budynek, który ma być wizytówką Poznania nie może się tak prezentować od wewnątrz.

·
Moderator
38,515 Posts
Miejscówka jest wspaniała :) ile to razy byłem w Poznaniu i chciałem wejść na jakąś wieżę i co? Wieży brak :(. Wiem, że jest gdzieś w lesie, ale to nie to samo co wieża w środku miasta.

PB - masz może fotki schodów prowadzących na wieżę?

·
Projekt Inwestor
9,200 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Nie robiłem zdjęć schodów.
Są to metalowe schody o dużym kącie nachylenia.

·
keep jaywalking
6,492 Posts
Boogie daj może te zdjęcia do swojego wątku: SkyscraperCity-> Photo Forums-> Cityscapes and Skyline Photos-> Poznań, Poland :)
Na pewno to zrobię, tylko muszę się ogarnąć po śmierci młodszego syna Boga.

·
Moderator
38,515 Posts

·
Fortuna favet fortibus
2,919 Posts

Skany marne ale co poradzić ;)
Czy Rynek i bezpośrednia okolica aby na pewno zyskały po przywraceniu kamienicom wyglądu sprzed 1800 r.?

1 - 20 of 34 Posts