SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 34 Posts

·
Born to fly
Joined
·
6,791 Posts
Możliwość wejścia na wieżę byłaby na pewno sporą atrakcją, a tak Muzeum Historii Miasta Poznania w Ratuszu generalnie świeci pustkami (opieram się na doświadczeniu sprzed miesiąca- piękna pogoda, mnóstwo ludzi na Starym Rynku, a w środku tylko ja z dziewczyną).

Boogie daj może te zdjęcia do swojego wątku: SkyscraperCity-> Photo Forums-> Cityscapes and Skyline Photos-> Poznań, Poland :)
 

·
Registered
Joined
·
1,034 Posts
Bylem w Poznaniu niedawno i potwierdzam, że Muzeum Miejskie to porażka. Nikogo tam nie było oprócz mnie i jeszcze jednej osoby. Komnata z tymi stiukami zapuszczona. Kolory całkowicie wyblakłe. Po za tym dosyć nudno. Wejście na wieżę to powinno być już chyba w cenie biletu. Musicie coś z tym zmienić. Bo budynek, który ma być wizytówką Poznania nie może się tak prezentować od wewnątrz.
 

·
Moderator
Joined
·
38,946 Posts
Miejscówka jest wspaniała :) ile to razy byłem w Poznaniu i chciałem wejść na jakąś wieżę i co? Wieży brak :(. Wiem, że jest gdzieś w lesie, ale to nie to samo co wieża w środku miasta.

PB - masz może fotki schodów prowadzących na wieżę?
 

·
Fortuna favet fortibus
Joined
·
3,018 Posts

Skany marne ale co poradzić ;)
Czy Rynek i bezpośrednia okolica aby na pewno zyskały po przywraceniu kamienicom wyglądu sprzed 1800 r.?
 
1 - 20 of 34 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top