SkyscraperCity Forum banner

Wakacyjnie czy prowokacyjnie ? ;)

Praski pejzaż

1999 Views 11 Replies 6 Participants Last post by  Tomek 2008


Co może budzić większe skojarzenia z wakacjami niż dziki, wielokulturowy tłum na starym mostku z widokiem na zameczek, gdzie możnowładcy zajadali się knedlami bramborowymi ? ;)
See less See more
1 - 12 of 12 Posts
trochę inaczej mogłeś kadrować, no i poczekać aż ta baba zrobi zdjecie i sobie pójdzie
ode mnie 8/10 :)
No ta "panienka" na pierwszym planie z małpką psuje urok zdjęcia :D Niezły chaos jest na nim ale to jest ciekawy chaos, no i kwintesencja zabytkowej Pragi na szczycie urbanistycznej części zdjęcia :)
A mi się właśnie podoba jej obecność. Dlaczego ? Otóż pokazuje ona, że piękny praski pejzaż z naprawdę interesującymi zabytkami jest zadeptywany przez rzesze turystów co niweluje jego urok. To chciałem pokazać na tym zdjęciu. Piękno odziane w chaos. Niestety.
Każdy ma swoje zdanie. Moja wizja byłaby czarno biała i zupełnie bez ludzi (plus oczywiście 1,5-2cm nieba od góry "out"), ale to IMO, co więcej SF. :D

8/10
^^Ironizujesz i śmiejesz się, ale do tego już to się sprowadza, że trzeba się tłumaczyć. Oceniać tylko nie można, trzeba pisać, a jak piszesz, to trzeba się potem bronić, a jak się bronisz, często pojawiają się inni do dyskusji, i są albo "za", lub "przeciw" i robi się po polsku. :)

Zauważ, że przeważnie co druga edycja UPC ma taki swój jednej wątek, przypadkowo, losowo wybrany, gdzie "pęka" ciśnienie i jest o wiele więcej postów niż "w reszcie", powstaje "żywa dyskusja" i w zawsze chodzi o to samo - "nie masz racji". :D

Peace. ;)

:cheers:
^^ I to jest fajne, o ile jest taka dyskusja przeprowadzona w zdrowy sposób, jak np ta tutaj. Wcześniej zdarzały się niezbyt przyjemne wycieczki słowne jak np bodajże Krzycho vs. Polex (?)

Przepraszam grzybson88 za mały spam ;)
Wycieczki. Temat mamy wakacyjny i od razu wycieczki. :eek:hno: :D

:cheers:
Za bardzo napaćkane ludźmi których nie lubię kojarzyć stricte z wakacjami ;)
Za bardzo napaćkane ludźmi których nie lubię kojarzyć stricte z wakacjami ;)
Hehe raz za mało, raz za dużo ludzi, ale marudzicie :D ;)
^^ Przesilenie jesienne...:nuts:
1 - 12 of 12 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top