SkyscraperCity banner

1 - 20 of 693 Posts

·
Ta☼
3,479 Posts
izvanredno:bow:, te slike tako nevjerovatno osvježavaju :cheers: :cheers: :cheers:

·
tu sam
1,424 Posts
Discussion Starter #9
^^ south of Sarajevo (1h by car), the name of the mountain massif is Prenj... it belongs to the Mediterrean part of Bosnia so the mountains there look totally different than mountains in the continental part

i.. hvala svima na komentarima

·
Registered
1,883 Posts
^^ south of Sarajevo (1h by car), the name of the mountain massif is Prenj... it belongs to the Mediterrean part of Bosnia so the mountains there look totally different than mountains in the continental part
:eek:kay: one more nice place to alpine climbing

·
Moderator
43,692 Posts
odlicne fotke :)

·
tu sam
1,424 Posts
Discussion Starter #16
^^ na Jezercu je bila prekrasna planinarska kuća koju su četnici srušili, pa se sad radnim akcijama obnavlja, a mina ima u manjim LOKALIZOVANIM dijelovima oko Jezerca

·
tu sam
1,424 Posts
Discussion Starter #18
ma nema toliko zmija cak ni kad je najtoplije... taj dan ih i nije moglo biti jer je bilo kišovito, a osim toga ovaj vrh je preko 2000m gdje ih nema

ja sam samo jedanput vidjela poskoka pa sam tu sliku i postovala... desilo se takodjer na Prenju... i nije bio na kamenu niti ispod njega nego u sumi

·
Registered
1,333 Posts
"na Jezercu je bila prekrasna planinarska kuća koju su četnici srušili, pa se sad radnim akcijama obnavlja, a mina ima u manjim LOKALIZOVANIM dijelovima oko Jezerca"

Svaka ti cast na komentaru, sad bih ja trebao sve Bosnjake nazivati balijama, sta li? E zato nam se ratovi i dogadjaju.......

1 - 20 of 693 Posts