Skyscraper City Forum banner
2401 - 2420 of 2924 Posts

·
szerszon
8,023 Posts
Najsłynniejszy wózek ręczny?

rok 1967

Saturator z oprzyrządowaniem składał się z: wózka na dwóch kołach motorowerowych, z aparatem do saturacji i szafką, butli ze sprężonym gazem (najczęściej dużej, przemysłowej), słojów z dozownikiem na syrop owocowy (standardowo dwóch, na dwa gatunki syropu – zwykle malinowy i cytrynowy), węży do podłączenia wody, kilku szklanek.

Dodatkowe wyposażenie takiego urządzenia mogły stanowić: parasol przeciwsłoneczny, łańcuch z kłódką (zabezpieczenie przeciw kradzieży).

Warszawa 1959 rok

·
Registered
4,458 Posts
Najsłynniejszy wózek ręczny?
Saturator z oprzyrządowaniem składał się z: wózka na dwóch kołach motorowerowych, z aparatem do saturacji i szafką, butli ze sprężonym gazem (najczęściej dużej, przemysłowej), słojów z dozownikiem na syrop owocowy (standardowo dwóch, na dwa gatunki syropu – zwykle malinowy i cytrynowy), węży do podłączenia wody, kilku szklanek.
Wtedy nie bylo Sanepidu :)

·
Registered
3 Posts
Witajcie,

TAk sobie przegladałem ten wątek i teraz meczy mnie jedna rzecz... Kiedyś w tamtych czasach razem z Vibovitem dostawałem takie zielone cukierki, troche jak mamba czy coś. Opakowanie było takie prostokątne biało zielone albo zielone? Kupowało sie je w aptece albo pewexie... To było podobne do sanostulu kindebiovitalu czy czegoś...

Kojarzy ktoś?

·
Registered
1,511 Posts
Natchniony tym wątkiem jakiś czas temu kupiłem sobie na allegro kilka Tytusów - ale syf :nuts:
Za bajtla jakoś mi się to bardziej podobało :lol:

·
Registered
29 Posts
Żyłem w PRL całe 4 lata, ale pamiętam na przykład wczasy w FWP czy Peweks. No ale na przykład kreskówki z PRL były świetne

2401 - 2420 of 2924 Posts