SkyscraperCity banner

1 - 20 of 4770 Posts

·
Registered
1,735 Posts
Discussion Starter #1
Czy ktoś się orientuje co się dzieje z serwerami, czy planują to naprawić i kiedy? Nie ma chyba dnia aby forum nie padło przynajmniej raz; nie ma tygodnia aby forum nie miało przerwy w działaniu krótszej niż dwie godziny. Co chwile coś się chrzani.

·
lublinianin
3,321 Posts
no właśnie, to forum jest tak fantastyczne pod względem przedmiotu, a tak beznadziejne pod względem działania...
może nasi modowie zasugerowaliby Janowi żeby oddał sprawy techniczne profesjonalistom? bo to co się dzieje sprawia wrażenie jakiejś amatorszczyzny :(

·
Registered
1,095 Posts
Czasem cholera mnie bierze jak próbuję wejść na to forum. :eek:hno:

500 Internal Server Error >(

PS:

Search: Posts Made By: Epigon

Showing results 1 to 25 of 36

Oddajcie mi moje 7 postów ! ;)

·
jestem Ott'em tego czatu
ODDAWAĆ STARE FORUM
7,470 Posts
Czy to kolejne cuda Platformy?

·
Registered
10,627 Posts
^^ ładowanie stron teraz jest w miarę (może z 5 s/stronę :|) ale nadal wcina albo dubluje posty nie mówiąc już o błędach w pokazywaniu nieczytanych postów.

·
Registered
1,818 Posts
No i baaardzo czesto lezy tez funkcja 'search'

Czy naprawde modowie najwiekszej europejskiej reprezentacji SSC nie moga nic w tej kwestii zrobic?
Wierzyc sie nie chce....

·
inż. Batman
5,114 Posts
^^ ładowanie stron teraz jest w miarę (może z 5 s/stronę :|) ale nadal wcina albo dubluje posty nie mówiąc już o błędach w pokazywaniu nieczytanych postów.
No i baaardzo czesto lezy tez funkcja 'search'
jednak jest lepiej niz wczoraj, mozna "normalnie" kozystac z forum :|

·
jestem Ott'em tego czatu
ODDAWAĆ STARE FORUM
7,470 Posts

·
Miszcz Ortografi
3,493 Posts
Sami mozecie cos zrobic zamiast lamentowac i wymagac czegos co sie wam i tak nie nalezy: zaoferowac Janowi pomoc finansowa na lepsza infrastrukture. Kto jest chetny?

Pzdr.

·
Registered
2,816 Posts
Wprowadźcie więcej reklam, w końcu to forum odwiedzają codziennie dziesiątki tysięcy ludzi. Reklamy trochę irytują, ale bardziej irytują ciągłe pady serwera, a z reklam można będzie sfinansować zakup lepszego serwera.

1 - 20 of 4770 Posts