SkyscraperCity banner

21 - 40 of 4704 Posts

·
Banned
11,651 Posts
Michał Ch.;22112685 said:
markus1234
BANNED

:lol:
No tak ,wtedy napisalem ze to nie Polacy kradna samochody tylko Polska jest krajem tranzytowym a mercedesy ida dalej na wschod. No i lobby Rosyjskie na SSP zadzialalo :lol::eek:hno:

Tak to jest jak sie staje w obronie Polakow. :eek:hno: Od tego czasu bronie juz tylko niemcow, a wy broncie sie samemu :D

·
Registered
1,325 Posts
To co się tu dzieje, jest większą pomyłką niż obecny rząd... Dobra, nie było tego ,;) ale to staje się już być coraz bardziej irytujące.

PS. Mam chyba jakiegoś pecha... Kiedy byłem na odwyku*, forum działało bez zarzutów. Kiedy wróciłem wszystko się pieprzy...

·
Moderator
22,232 Posts
Może warto przytoczyć wypowiedź Mistrza:

The thing is that we grew by adding new servers every once in a while. Because of that some of these servers have been with us for a long time, plus none of them are equal. The best solution would be to replace half of them in one go, but before we do that we just want to explore some other options. That can cause troubles, we know. But we're frantic users of this board so we're very much on it. We want to make what it is we need before we get it.

·
Moderator
22,232 Posts
Może warto przytoczyć wypowiedź Mistrza:

The thing is that we grew by adding new servers every once in a while. Because of that some of these servers have been with us for a long time, plus none of them are equal. The best solution would be to replace half of them in one go, but before we do that we just want to explore some other options. That can cause troubles, we know. But we're frantic users of this board so we're very much on it. We want to make what it is we need before we get it.

·
Registered
3,844 Posts
^^ jak widzisz podczas cytatu mistrza sam stałeś się ofiarą systemu. Wygląda to trochę groteskowo ;)

21 - 40 of 4704 Posts