SkyscraperCity banner

4421 - 4440 of 4967 Posts

·
Registered
2,505 Posts
@kantorek - wielki szacunek dla Ciebie. Właśnie dzięki temu może po latach jednak dalej pozostanę na tym forum w tym zacnym towarzystwie. Nowa wersja mnie dobijała strasznie ale po tych zmianach jakie podpowiedziałeś jest dużo lepiej. Bądź zdrów w tych trudnych czasach. :)

·
inż. Batman
5,114 Posts
Owszem. Ale już kolejne kliknięcia na temat przeniosą Cię do pierwszego nieprzeczytanego.
Nie czaje, możesz to lepiej wyjaśnić?

EDIT: OK, w wątkach u góry jest do kliknięcia przycisk "jump to latest" ale to przechodzi do najnowszego posta, a nie najstarszego najnowszego posta jakiego się nie widziało :(

·
Registered
769 Posts
Apel do moderatorów polskiego forum: Dobrze by było wybrać najlepszy dodatek / najlepsze dodatki do przeglądarek, poprawiające wygląd SSC i umieścić informacje jak je pobrać i zainstalować w jakimś dedykowanym, łatwo dostępnym miejscu. Dokładnie tak, jak było swego czasu ze skryptem do publikowania na forum fotorelacji.

·
Registered
5,713 Posts
Też trochę pogrzebałem w stylach strony i zrobiłem z tego addon do Firefoxa
Wygląda interesująco, choć zdążyłem przywyknąć do stylu ciemnego. Jedna rzecz jest moim zdaniem do poprawy możliwie pilnie, a mianowicie potrzebna jest jakaś obwódka wokół awatarów, bo kolory niektórych strasznie się gryzą z tłem, na jakim się znajdują.

·
Premium Member
Saskie ulice, Kępe ścieżki
17,444 Posts
@batmans warto się porozglądać w tym wątku, bo wiele razy było to poruszane. I w ogóle warto poczytać ten wątek bo inne kwestie były omawiane.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to standardowo kliknięcie na nazwę wątku przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta. I to działa w 100%. Niemniej, jeżeli ktoś nie wchodził do danego wątku od czasu aktualizacji, to nie będzie mu to działało, bo forum po aktualizacji wszystkie wątki oznaczyło jako nieprzeczytane od początku. Więc jak wejdziesz w jakiś wątek, to zostanie oznaczony jako przeczytany i jak wejdziesz do niego ponownie, to w sytuacji gdy pojawią się nowe posty, to przeniesie Cię do pierwszego nieprzeczytanego. Możesz kliknąć sobie na górze strony na przycisk mark all read i wtedy wszystkie wątki w danym dziale zostaną oznaczone jako przeczytane i będzie Cię przenosić do nowych postów.

·
Registered
3,697 Posts
Przepraszam, że się wtrącam i chciałbym pójść na łatwiznę. Jak przeglądać wątki po tagach? Tag Łódź tak jakby nie istniał. Nie ogarniam nowego SSC.

@kantorek - wielki szacun. Zainstalowałem specjalnie Firefoxa ;).

·
WWA / KRK
2,527 Posts
Wygląd, szybkość i zwinność działania, tryb nocny, wklejanie zdjęć do postów, płynność przeglądania na telefonie, dynamiczne odpowiadanie na posty, oznaczanie użytkowników i alerty, wygodne przeglądanie obserwowanych forów, podoba mi się ta nowa wersja 🤝 Dobra robota.

·
Registered
8,466 Posts
Też trochę pogrzebałem w stylach strony i zrobiłem z tego addon do Firefoxa, jeśli ktoś chce, to może go pobrać stąd

SSC Classic — pobierz to rozszerzenie do 🦊 Firefoksa (pl)

Trochę górnolotnie nazwałem go SSC Classic, chociaż sprawia głównie, że posty są (jak dla mnie) bardziej czytelne i przypominają te ze starego forum (wygląda to podobnie jak ten styl z rosyjskiego wątku). Przy instalacji żądany jest Dostęp do danych użytkownika dla witryny www.skyscrapercity.com ale to jest konieczne żeby można było zmieniać wygląd strony. Zaręczam, że nie pobiera on żadnych danych. Zresztą można sprawdzić sobie kod źródłowy, który powinien być tu C:\Users\<Twoja nazwa użytkownika>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<nazwa profilu>\extensions. Po instalacji będzie tam plik z rozszerzeniem .xpi, który można rozpakować 7-zipem. Addon działa też w Chromie ale żeby go tam zainstalować trzeba nieco pokombinować.

Aby strona się dobrze wyświetlała trzeba sobie ustawić Light Mode.
To w połączeniu ze skryptem od 'bad455' i forum wygląda nawet dobrze.
36609

·
Registered
庶民サンプル
11,853 Posts
Ja się w sumie już przyzwyczaiłem. Poprawiono najgorszy mankament, czyli niemożliwość cofnięcia się klikając w wybór podforum na górze strony.

·
Leningreen
Ostblock
2,991 Posts
Przepraszam, że się wtrącam i chciałbym pójść na łatwiznę. Jak przeglądać wątki po tagach?
^^ bo tagi nie działają. Nie ma ich po prostu.
Nie do końca - one są nadal i działają, ale są ukryte i trza mieć nadzieję, że i nimi się zajmą ;) A tu wyszukiwarka po tagach: KLIK

·
Registered
6,881 Posts
Wpisuję miasto i .... pojawiają mi się wiadomości sprzed 14 lat. Już nie mówiąc, ,ze konto musiałem zmienić. Co jest ?
1. Najprawdopodobniej wyczyszczenie ciasteczek w przeglądarce pomoże na problemy z zalogowaniem się. Wielu miało ten sam problem.
2. Wyszukiwarka jeszcze nie działa jak należy, ale powinna zacząć w najbliższych dniach.

4421 - 4440 of 4967 Posts