SkyscraperCity banner

4441 - 4460 of 4966 Posts

·
Registered
6,881 Posts
Dopiszę się z dwoma wynalazkami.

Na kwadratowe awatary (ten w menu w prawym górnym rogu też):

Code:
a.avatar {
    border-radius: 0 !important;
}

a.avatar img {
    border-radius: 0 !important;
}

Na schowanie domyślnych awatarów (niestety, zostaje kawałek pustej przestrzeni, ale nieuciążliwy):

Code:
.message-avatar .avatar--default {
    display: none;
}

Może komuś się przydadzą.

·
IT/Trainspotter
532 Posts
Thanks for the constructive feedback, we will be tweaking the layout and the design in our weekly release.

This is not the final form and much more to come in the remainder of 2020.

Jeff M
No plus jest taki, że odzew userów narzekających na layout jest tak ogromny, że ten layout będzie zmieniony... Minus jest taki, że zamiast przeprowadzić jakieś beta-testy to wypuścili bubla i teraz będą go łatać.

PS. Ma ktoś jakiś prosty styl (tak jak ten od @bad455 na schowanie sidebara) który rozszerza stronę na 100%? Bo u mnie 100% strony jest dopiero przy zmniejszeniu forum na 80%

·
IT/Trainspotter
532 Posts
^^
Beta -test layoutu można robić BEZ treści, albo wklejać słynne "lorem ipsum" - można byłoby np. przed przenosinami postawić kilka demo-forum, różniącym się layoutem i dać do wyboru - który jest najlepszy.
Sorry, ale największe 3 błędy obecnego forum to:
  • layout
  • tagi
  • subfora
I wszystko można było przetestować przed migracją. A migracja to była - zrobimy coś, byle działało. I pyk, działa, a wątek międzynarodowy pęka w szwach.

·
Registered
132 Posts
czy ja dobrze widzę, że poznikały wszystkie wątki które się śledziło? Jak wejdę w profil -> discussions to widzię tylko ten, na który dzisiaj odpowiedziłam. Da się odzyskać resztę bo nie chce mi się teraz przekopywać całego forum :(

·
WWA / KRK
2,527 Posts
No plus jest taki, że odzew userów narzekających na layout jest tak ogromny, że ten layout będzie zmieniony... Minus jest taki, że zamiast przeprowadzić jakieś beta-testy to wypuścili bubla i teraz będą go łatać.

PS. Ma ktoś jakiś prosty styl (tak jak ten od @bad455 na schowanie sidebara) który rozszerza stronę na 100%? Bo u mnie 100% strony jest dopiero przy zmniejszeniu forum na 80%
Wystarczy zablokować AdBlockiem/uBlockiem elementy po prawej stronie, okno postów automatycznie rozszerzy się do 100%.

·
Rah'ma'dul
11,913 Posts
Czytam na międzynarodowym i nie wierzę w to co czytam. Kolorowe ikonki są do całkowitego usunięcia, ponieważ są... kolorowe. (Dla Kanady/USA) liczy się transparentność narodowościowa, więc aby nie urazić czarnych, żółtych, białych i innych ikonki powinny być neutralne

·
Kot Schrödingera
3,710 Posts
Ten rosyjski styl jest fajny, ale dwóch rzeczy mi brakuje.
1. Rozszerzenie na całą szerokość ekranu, o czym już wspominałem (bez powiększania wszystkiego za pomocą firefoxowego ctrl + bo wtedy jest za duże)
2. Zastąpienia tego głupiego "... ago" normalnymi datami. Gdy włączy się jednocześnie skrypt rosyjski i skyscrapercity new light theme, to wtedy jest normalna data, ale jednocześnie cały ekran jeszcze bardziej się pomniejsza.
37014

·
Epticscay Userway
מיטלאייראָפּעער
3,196 Posts
Ten rosyjski styl jest fajny, ale dwóch rzeczy mi brakuje.
1. Rozszerzenie na całą szerokość ekranu, o czym już wspominałem (bez powiększania wszystkiego za pomocą firefoxowego ctrl + bo wtedy jest za duże)
Na Chromie mam defaultowo na całą szerokość bez kombinowania z powiększaniem, nie ma po prostu paska z prawej (może to w kombinacji za adblockiem tak działa).

·
Registered
62,945 Posts
Ciekawe czy wraz ze zmianą zmiany zmienią licznik Viewsów? Teraz w moim wątku pokazuje 4M czyli bardzo zgrubne zaokrąglenie. Śledząc codziennie dokładny licznik widziałem czy jest zainteresowanie czy nie. Podobnie z wymienioną liczbą użytkowników i gości aktualnie w wątku. To mnie napędzało a teraz...

·
Registered
Kraków
3,925 Posts
Czy baner u góry strony będzie codziennie zmieniany na zdjęcie innego miasta? Tak z ciekawości pytam.
podobno ogłosili, że na początku sami będą wybierać zdjęcia a potem może wrócą do starej metody
ale widzę że jest Showcase wiec nie wiem teraz jak to będzie

·
Nie lubię perhydrolu
zabunkrowany
2,233 Posts
Mnie osobiście irytuje to facebookowe "x h ago". Owszem można najechać myszką i sprawdzić rzeczywisty czas, ale jest to upierdliwe. Aczkolwiek nie sądzę, żeby to zmienili...
Przecież obok tego "ago" masz w nawiasie podany rzeczywisty czas bez żadnego najeżdżania myszką (data i godzina).

·
IT/Trainspotter
532 Posts
czy ja dobrze widzę, że poznikały wszystkie wątki które się śledziło? Jak wejdę w profil -> discussions to widzię tylko ten, na który dzisiaj odpowiedziłam. Da się odzyskać resztę bo nie chce mi się teraz przekopywać całego forum :(
Wszystkie wątki które śledziłaś są na Twój avatar u góry -> Following

Na Chromie mam defaultowo na całą szerokość bez kombinowania z powiększaniem, nie ma po prostu paska z prawej (może to w kombinacji za adblockiem tak działa).
A jaką masz rozdziałkę? Ja mam 1366x768 i moje widoki są takie:

100% - bez sidebar hidden - tragizm
37093

100% - z sidebar hidden - lepiej, ale dalej dużo niepotrzebnego miejsca
37094

80% - z sidebar hidden - dopiero na takim ustawieniu mam full szerokość
37097

Adblock/Ublock włączony. Z czego Adblock/Ublock tylko niszczą reklamy, nic więcej.

·
Registered
743 Posts
^^ Gdzie?
Teraz każdy będzie miał inny motyw i cyk, nieporozumienia ;) Tak jest w motywie b4d455'a. Swoją drogą dla niezalogowanych i tak podaje czas w strefie czasowej Kanady = nieużyteczne.

A mnie denerwuje inna rzecz. Kliknięcie na last post działa ok, ale potem jak zaczynają się dogrywać obrazki itp. to widok kończy gdzieś wyżej i trzeba scrolować na dół. Też tak macie?

4441 - 4460 of 4966 Posts