SkyscraperCity banner

4461 - 4480 of 4965 Posts

·
Nie lubię perhydrolu
zabunkrowany
2,229 Posts

·
IT/Trainspotter
529 Posts
Jakie używacie style?

37108

Na chwilę obecną mam tą kombinację - NewLight od @bad455 + WhiteTheme od Rosjan. NewLight dodaje funkcje daty koło posta bez najeżdżania, ale trochę zmienia czcionkę, zmniejsza avatara i rozszerza przerwy pod postami. Za to rosyjski styl rozszerza stronę na 100%, usuwa sidebary i poprawia kolory forum na klasyczne SSC- tylko w wersji Light
Czekam na inną wersję od @bad455 - bo czcionka bardziej mi pasuje oryginalna - i będzie bajeczka.
No i czekam aż ktoś zrobi fajny styl do DarkMode.

·
Owce
4,495 Posts

·
Inżynier... Dźwięku
8,461 Posts
Ha, właśnie zmienili i jest data. To jeszcze proszę o przywrócenie starych emotek, bo bez tego to forum będzie nędzne.
A nie masz, jak inni, po prostu zainstalowanego dodatkowego stylu? Bo u mnie nadal jest "ago"

·
Nie lubię perhydrolu
zabunkrowany
2,229 Posts
Jakie używacie style?

View attachment 37108

Na chwilę obecną mam tą kombinację - NewLight od @bad455 + WhiteTheme od Rosjan. NewLight dodaje funkcje daty koło posta bez najeżdżania, ale trochę zmienia czcionkę, zmniejsza avatara i rozszerza przerwy pod postami. Za to rosyjski styl rozszerza stronę na 100%, usuwa sidebary i poprawia kolory forum na klasyczne SSC- tylko w wersji Light
Czekam na inną wersję od @bad455 - bo czcionka bardziej mi pasuje oryginalna - i będzie bajeczka.
No i czekam aż ktoś zrobi fajny styl do DarkMode.
Wersja od Bad455 też rozszerza stronę na 100% a sidebary usunąłem Ublockiem więc olałem wersję od Rosjan i dla mnie jest ok. Jedyny minus jak dla mnie tej wersji od Bad to tryb dark z którego nie da się korzystać bo nie widać liter w cytowanych postach. Ale już przywykłem do wersji light i w sumie gra muzyka. :)

·
Registered
121 Posts
Własciciele chcieli zrobic forum dobrze, wprowadzajac layout "po nowoczesnemu" a forum pare chwil potem i tak wraca do "dziadkowych" ramek 😀
Widzisz... te "dziadkowe" ramki są ponadczasowe, a ich pozbycie się zamiast powiewu nowoczesności daje znaczne ograniczenie czytelności. Szkoda, że niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć.

·
Autostradowy Leming
9,451 Posts
A nie masz, jak inni, po prostu zainstalowanego dodatkowego stylu? Bo u mnie nadal jest "ago"
Tak, mam styl od bad455. Ale wcześniej tego nie było, więc myślałem, że to właściciele zmienili. Najwyraźniej autor stylu coś cały czas usprawnia.

·
Registered
601 Posts
Dlaczego nie działa wyszukiwanie po tagach dla Krakowa? Z innymi miastami nie ma problemu.

edit: oczywiście nie wyszukuje "kraków", ale pod tagiem "krakow" jest tylko jeden wątek o nowym mieście. Chyba tego było więcej.

·
Registered
Kraków
3,925 Posts
bo tagi generalnie nie działają na nowym forum, a to co masz prowadzi do starych tagów i robi się sieczka
wczoraj też próbowałem Kraków, Krakow, a nawet krak?w
tak samo małopolska, malopolska, małopolskie, małopolskie, malopolskie
i inne krzaczki unikode i nic nie działa lub działa wybiórczo

·
Registered
147 Posts
Ten wątek to przypomina wycie starych bab jak przy wymianie maszyn do pisania na komputery, a po co to takieee, prądu wymaga, włączać trzeba, co wyście zrobili, łeee, łeee :D

Mi tam wsio pasuje, z czytelnością problemów nie mam żadnych, szybkość działania jest zauważalnie większa. Jest git.

·
Epticscay Userway
מיטלאייראָפּעער
3,196 Posts
A jaką masz rozdziałkę? Ja mam 1366x768 i moje widoki są takie:
1920x1080

Przy włączonej nakładce stylus dla Chrome:

i włączonymi dwoma stylami:
Skyscrapercity New Light Theme

SSC White Tweak Theme

W połączeniu efekt jest taki:
37203

·
Registered
309 Posts
Ja mam kilka przemyśleń. Po pierwsze jak dla mnie super, bo forum wyraźnie szybciej chodzi. Też na telefonie, bo ja głównie na nim przeglądam jest domyślnie więcej opcji edycji, co mi sporo ułatwia.

Z uwag to na telefonie brakuje mi opcji tego że nowe strony w wątkach same się otwierały to mogłem sobie tylko przewijać i czytać. Teraz tak nie da się i muszę ręcznie przełączać się pomiędzy nimi.

Inna sprawa, że tryb ciemny na telefonie zbyt czarny jest. Lubię używać bo tak nie wali po oczach jak jasny, tylko że paradoksalnie czytelność białego fonta na czarnym tle na ekranie jest gorsza niż białego fonta na szarym tle, bo trochę mniej to co się odbija w ekranie przeszkadza na szarym tle. Czy są jakieś plany dotyczące trybu szarego na telefony?

Tak ogólnie z mojej perspektywy dużo na plus jest. Wystarczy się przyzwyczaić. :>

PS na minus to teraz zauważyłem że są lajki i boję się że zacznę pisać pod nie... :rolleyes:

4461 - 4480 of 4965 Posts