SkyscraperCity banner

5261 - 5280 of 5305 Posts

·
Administrator
39,101 Posts
  • Like
Reactions: Szymek Stw

·
Moderator
3,260 Posts
^^ Bardzo dziękuje kolego za szybką pomoc ;) W międzyczasie pojawił się inny problem z którym wcześniej się nie spotkałem: dwa osobne wątki, chciałem je scalić, ale drugi wątek ("śmietnik") nadal formalnie istnieje, mimo że pusty, a po kliknięciu przekierowuje do pierwszego. Potrafisz coś z tym zrobić? :unsure:

1) wątek Inwestycje: [Poznań] Inwestycje (wątek archiwalny)
2) wątek śmietnik: [Poznań] Inwestycje (wątek archiwalny)

^^ jak widać oba tematy odnoszą się do tego samego wątku... Przy okazji prośba (to już ostatnia) o odkasowanie tego wątku: https://www.skyscrapercity.com/threads/wechta-deweloper-oszust.2178272/ ;)

·
Administrator
39,101 Posts
  • Like
Reactions: Szymek Stw

·
Administrator
39,101 Posts
^^ Jak to rozumieć kolego? ;) U mnie to widać tak; drugi wątek jest pusty. Potrafisz to scalić? Mógłbym skasować cały wątek ale boje się że ten pierwszy też cały poleci i znowu będę musiał Cie prosić o pomoc ;)

View attachment 243781
U mnie to jeden wątek:
243873

·
Eurotram
17,824 Posts
Czy kogoś jeszcze ostatnio szybciej wylogowuje (pytanie jedynie do tych,którzy nie zaznaczyli sobie wersji stałego bycia zalogowanym)? Do tej pory była całkiem wygodna wersja,że byłem sobie zalogowany przez określony (relatywnie długi) okres czasu (chyba że się pozamykało wszystkie okna),teraz już wylogowuje po kilku minutach (nic nie zmieniałem w ustawieniach).

·
SSC moje hobby!
1,950 Posts
Dziś mi jakoś znowu samo czcionkę powiększyło. Ciekawe czy to kwestia tego skryptu Stylus czy też forum samo z siebie....? Ktoś jeszcze taką zmianę zauważył dziś?

·
Registered
2,595 Posts
Dziś mi jakoś znowu samo czcionkę powiększyło. Ciekawe czy to kwestia tego skryptu Stylus czy też forum samo z siebie....? Ktoś jeszcze taką zmianę zauważył dziś?
A przypadkiem nie powiększyłeś sobie strony, np. przewijając i jednocześnie wciskając Ctrl? Spróbuj wcisnąć jednocześnie Ctrl i 0, to przywróci domyślne przybliżenie (o ile to to).

·
Registered
16,157 Posts
Tak. Ja też tak mam. Jakaś aktualizacja była. Było "we are down for maintenance".

·
Szarmancka_Kuropatwa
2,736 Posts
Do paru wątków zaglądam co 2-3 tygodnie, niezależnie od tego, jak często pojawiają się w nich nowe posty i zauważyłem, że po ok. 15 dniach od ostatniej wizyty zapominany jest ostatni przeczytany post - po kliknięciu w tytuł ląduję na pierwszej stronie wątku, zamiast w okolicy pierwszego nieprzeczytanego posta.
Tak miało być?

·
Bydgoszcz w budowie
18,559 Posts
Do paru wątków zaglądam co 2-3 tygodnie, niezależnie od tego, jak często pojawiają się w nich nowe posty i zauważyłem, że po ok. 15 dniach od ostatniej wizyty zapominany jest ostatni przeczytany post - po kliknięciu w tytuł ląduję na pierwszej stronie wątku, zamiast w okolicy pierwszego nieprzeczytanego posta.
Tak miało być?
Jakby nie mogło przenieść do postu napisanego 14 dni wcześniej. Strasznie irytujące to jest :bash:

·
Registered
7,168 Posts
Trochę dobrych wiadomości z ostatnich dni

1. Filmik prezentujący nową stronę główną. Włączą ją gdzieś w drugiej połowie lipca. Komentarze w wątku międzynarodowym mile widziane:

Regarding Homepage 2.0 this video was made by VerticalScope.
Feel free to give your feedback it is appreciated.
Homepage 2.0 will be rolled out globally mid/end July.

2. Edytor BB Code.

Now we can toggle between BBCode and WYSIWYG editors.

The button "Toggle BB code" is at the right of the "Drafts" button and looks like a gear.
269126

3. Lista problemów, nad którymi VS pracuje. Bez konkretnego terminarza. Tagów nie widzę…

Bugs/feature requests referenced by VS:
These are problems and request acknowledged by VS but that have no solution to this date.
  • Search by Title not Yielding Results - Ref #172565478
  • "Latest Activity" is Really Not? - Ref # 170937495
  • Edit Post Feature - Ref #171132170
  • Full Moderator List is not Showing - Ref #171978830
  • Mark Entire Forum Read? - Ref # 171165125
  • Timestamps - Ref #171137277
  • Spellcheck using Firefox is Inconsistent - Case 00269785
  • Rogue ads - Pop Up Redirects - Ref 172186928
  • Lazyload script issues (slow image loading, alerts and linked posts miss target, data racing)- Ref #172269933
  • Linking to a post displays a preview for the wrong post Ref #172269933
  • New Post Indicating EYE icon Ticket #173118706
  • Followed Forums Ref #172500705
  • Top Contributors this Month Algorithm - Ref # 171232690
  • Advanced Search Enhancements - Ref #171165018
  • Tapa issue - Update Plugin - Ref # 170507877
  • Giving a Post a Title? Ref #171164609

5261 - 5280 of 5305 Posts