SkyscraperCity banner

5601 - 5614 of 5614 Posts

·
WUNGIEL
3,663 Posts

·
Szarmancka_Kuropatwa
4,696 Posts
Znowu zmienili style i przestał działać skrypt do rozwijania cytatów oraz wstawiania żółtej kontrolki przed nieprzeczytanymi postami :(

·
Registered
60 Posts
Może ktoś mi powiedzieć co zrobić żeby nie dostawać powiadomień z wątków gdzie nie mam "follow"? Trochę jest to irytujące
Przykład na zrzutach:
Wątki "follow":
1101607

W wątku S7/S52.... brak follow.
1101614

Powiadomienie przychodzi
1101617

·
Registered
Kraków
9,492 Posts
Może ktoś mi powiedzieć co zrobić żeby nie dostawać powiadomień z wątków gdzie nie mam "follow"? Trochę jest to irytujące
może masz follow na grupach zrobione
spróbuj klik w swój awata na górze po prawej strony
potem following, potem
1101644

·
Registered
60 Posts
Spróbuj zasubskrybować ten wątek (z opcją bez powiadomień e-mail), a potem go odsubskrybuj.

Próbowałem, niestety bezskutecznie.
Dzisiaj na dodatek skoczyło mi powiadomienie z wątku do którego nigdy nawet nie wchodziłem.
1102548

to to w samym wątki masz przycisk follow na górze strony

View attachment 1101742
Mogę dać "follow", tylko na u siebie w żadnej zakładce "follow" nie mam tych wątków, a powiadomienia mi przychodzą.
W przypadku wątku z pierwszego mojego postu, próbowałem już dać "follow", a potem "unfollow" i po jakimś czasie przychodzi alert o tym wątku.

·
Moderator
18,371 Posts
Podejrzewam, że jest to skutek uboczny przeniesienia części postów z wątków, które subskrybujesz (mianowicie S7 Zakopianka i S17 Warszawa - Lublin) do wątków, których nie subskrybujesz.
Spróbuj może odsubskrybować wątki o S7 i S17.

·
Registered
60 Posts
Podejrzewam, że jest to skutek uboczny przeniesienia części postów z wątków, które subskrybujesz (mianowicie S7 Zakopianka i S17 Warszawa - Lublin) do wątków, których nie subskrybujesz.
Spróbuj może odsubskrybować wątki o S7 i S17.
Spróbuję zrobić "unfollow" wszystkim wątkom i dodam jeszcze raz. Dzięki za podpowiedź

·
Registered
Użytkownik chory na głowę
6,976 Posts
Wątek o komunikacji miejskiej w GOPie się chyba zepsuł. Na stronie moich śledzonych wątków jako ostatni jest rzekomo post kruczka44
1162287

Natomiast po wejściu w wątek (Obojętnie czy po kliknięciu w tytuł czy w godzinę ostatniego postu) przenosi mnie na samą górę ostatniej strony, a po zjechaniu na dół ostatni post jest od Auri23, 15 godzin temu. Oczywiście wątek tym samym ciągle mi się świeci jako nieprzeczytany
Link do postu który nie działa: [Silesia/ Metropolia GZM] Komunikacja w regionie

5601 - 5614 of 5614 Posts