Skyscraper City Forum banner
6121 - 6140 of 6188 Posts

·
Registered
2,836 Posts
Mam pytanie o zdjęcia.
Mam tak, że zdjęcia nie ładują się automatycznie - jest tylko taka czerwona, kwadratowa, kropkowana ramka w którą trzeba kliknąć i pokazuje się zdjęcie na forum (nie na osobnej karcie). I to jest OK. Ale od kilku dni mam tak, że po kliknięciu w kwadracik jakby nie rozsuwa się strona - zdjęcie się otwiera ale nakłada się na inne posty, na inne zdjęcia itd. Wina forum czy może coś się przeglądarka zwaliła?
Mam wrażenie, że zmienił się sam czerwony kwadracik - teraz jest jakby z odbiciem - coś jakby dwie ramki nałożone na siebie z lekkim przesunięciem. Wcześniej była to chyba zwykła ramka (choć nie zwracałem na to jakiejś szczególnej uwagi)

·
Super Expert
7,697 Posts
takie coś znalazłem:

więc obawiam się, że tylko z poziomu administratora dla wszystkich użytkowników.

·
Registered
2,759 Posts
A mi po aktualizacji Firefoxa przestał się ładować content :( wstawki z Twittera, Facebooka i Instagrama nie wyświetlają się na forum. Youtube działa (choć ledwo mieści się na ekranie), zdjęcia się ładują, choć nie zawsze. Sprawdzałem czy jakaś wtyczka nie blokuje, ale powyłączałem wszystkie i dalej nic. Ktoś ma jakiś pomysł?

·
Ar't
keep calm & ***** ***
1,341 Posts
^^ SOA#1

wyczyść cache na wstępie, ewentualnie <ctrl><shift>+r na tej stronie.

aaa i pewnie trzeba wyłączyć ochronę (tarczka po lewej urla, obok kłódki) ale to od baaaardzo dawna nie działało.

·
Registered
2,836 Posts
Mam pytanie o zdjęcia.
Mam tak, że zdjęcia nie ładują się automatycznie - jest tylko taka czerwona, kwadratowa, kropkowana ramka w którą trzeba kliknąć i pokazuje się zdjęcie na forum (nie na osobnej karcie). I to jest OK. Ale od kilku dni mam tak, że po kliknięciu w kwadracik jakby nie rozsuwa się strona - zdjęcie się otwiera ale nakłada się na inne posty, na inne zdjęcia itd. Wina forum czy może coś się przeglądarka zwaliła?
Mam wrażenie, że zmienił się sam czerwony kwadracik - teraz jest jakby z odbiciem - coś jakby dwie ramki nałożone na siebie z lekkim przesunięciem. Wcześniej była to chyba zwykła ramka (choć nie zwracałem na to jakiejś szczególnej uwagi)
Pozwoliłem sobie dodać zrzut z ekranu (górne zdjęcia nie otwarte, ramki 'z odbiciem', otwarte ostatnie zdjęcie z posta). Na innym komputerze w tej samej przeglądarce zdjęcia ładują się normalnie. Aby było śmieszniej ten zrzut z ekranu dodał się jak trzeba - powstała 'pojedyncza' ramka i strona 'rozsuwa się' prawidłowo... Edit: Okazuje się, że jest prawidłowo tylko w wersji 'preview' pisanego posta. Po dodaniu posta ramka robi się 'podwójna', a zdjęcie jest jakby tłem forum.
Poniższy zrzut jest z tematu o Południowej Obwodnicy Warszawy. Wylogowanie/zalogowanie oraz odświeżanie strony nie pomaga.
Zdjęcia otwiera się jakby jako tło forum...

·
Registered
26 Posts
A ja właśnie miałem zapytać czy z pamiętaniem ostatniego nieprzeczytanego posta coś się zmieniło, bo wszedłem w jeden wątek i wylądowałem na poście napisanym ponad miesiąc temu. Zgodnie z tym co piszecie, i jak sam pamiętam że było, powinienem wylądować na pierwszym poście tego tematu.
:rolleyes:
Pociągnąłem temat w angielskim wątku technicznym, jest szansa na poprawę:
Nie wiem od kiedy, ja zauważyłam przed chwilą, ale chyba się naprawiło. Weszłam w wątek który był przeczytany w całości i ostatni post był dawno, 3 miesiące temu, teraz doszły nowe posty i wątek był oznaczony jako nieprzeczytany.
Wylądowałam tam, gdzie powinnam: na pierwszej nieprzeczytanej wiadomości (a kiedyś na pierwszej stronie)
Mała rzecz, a cieszy.

Może te nieoczekiwane oznaczenia przeczytany/nieprzeczytany miały związek z naprawą bazy?

·
roiretsnôM
7,166 Posts
Hej :) Słuchajcie, czy jest możliwość wyłączenia tej debilnej autokorekty podczas pisania posta (korzystam z Safari)?

Doprowadza mnie ona do pasji, tak gównianej korekty nie widziałem jeszcze nigdy 🤣

Może jestem upośledzony, ale nie widzę tego w żadnych ustawieniach forum. Z góry dzięki za pomoc 🥰

6121 - 6140 of 6188 Posts