SkyscraperCity banner

461 - 480 of 521 Posts

·
Registered
6,157 Posts
Мастър, тук платформата не е чат - писането на много мнения от един човек едно след друго не е ок - можеш да си редактираш предния пост и да добавиш липсващото в него.

·
Registered
1,679 Posts
И от тази снимка не мога да разбера ще има ли орнаменти като на рендерите или нема да има ..

·
Registered
4,841 Posts
Discussion Starter #466
Еми то е хубаво ако имаме снимки с дрон в близост и детайл, за да разграничим замазки, цветове, орнаменти и евентуални еталбонд панели

·
Hell's Architect
2,246 Posts
няма нужда от дрон за да се види че проекта няма нищо общо с реализацията

• Like
Reactions: Seaborn

·
Registered
65 Posts
Като цяло цените на имотите в тази сграда вървят доста ниско, за това което я рекламираха, апартамент и паркомясто за 800-850 евро на квадрат. Сега като гледам обаче какво се получава, май има защо, ниски цени - евтино изпълнение, жалко.

·
Registered
805 Posts
И от тази снимка не мога да разбера ще има ли орнаменти като на рендерите или нема да има ..
Ще има, колкото има на меденруднишкия "небостъргач"... а рендерите са за будалите.
Аз все си повтарям че се опропастяват едно след друго топ места които след време ще ги търсят , но все пак тези които определят играта в днешното уродливо време на бездържавност са мутричките, така че всичко което се строи днес е отпечатък на съответната епоха и тенденции в нашето общество.

·
Registered
1,716 Posts
Изумително е колко по-различно изглежда от самия проект. Фасадата още не е боядисана в съответния нюанс сиво и липсват стъклените парапети на терасите. И все пак... и мен ме заблудиха с хубавите рендери.

·
Registered
4,841 Posts
Discussion Starter #471
Напротив, някои тераси вече имат стъклени парапети... орнаментите ги има, това което се различава от рендерите е (естествено, ако не прибързваме), че цветово нещата са различни и не се забелязват еталбонд панели, тези към булеварда които правят овал в ниската част и тези които да завършат иззиданите орнаменти по терасите и ще сформират фигурата на платно.
Твърдения като чак "евтино изпълнение" и чак "проекта нищо общо с реализацията" описващи само визията са доста изненадващо неразумни
Иначе и аз съм разочарован ако остане така, но те самите ще загубят най- много от това, поне първата сграда, която им е бъдещата реклама на целия проект, трябваше да не изненадва с различия

·
Registered
124 Posts
Изненада щеше да е ако реализацията беше по проект.
За съжаление, логичното за тази държава се случи. Сградата в този си вид, впечатлява точно толкова, колкото една панелка! И въобще не преувеличавам. Просто поредната кооперация. Формата и височината няма как да вдигнат впечатлението с този външен вид.
Ако и другите сгради са такива, най-хубавото нещо от проекта ще е пасарелката. Жалко, този проект беше наистина хубав. Явно прибързано сме се развълнували по него. Дано да изпълнят проекта, но едва ли.

·
Registered
65 Posts
Пачо, на какво още се надяваш не ми е ясно. Това не е флора панорама, там цените са от 1200 до 1600 евро на квадрат (може би дори и повече), сградите до Хеликона също са в този ценови диапазон. В сентръл парк много лесно можеш да намериш имоти за под 800 евро квадрата, даже по едно време подаряваха и паркомясто за тази цена (сега не знам дали още е така). Напълно съм съгласен с написаното от GRIMM_. И аз бях развълнуван, когато го обявиха този проект, но от това което се вижда, излиза че сентръл парк е бюджетен проект. Дано поне търговската част и официте се развият добре.

·
Registered
4,841 Posts
Discussion Starter #474
Аз сивия цвят съм го отписал, но мисля че платната ще ги има в някаква по- друга цветова комбинация
Относно сравнението на Сентрал Парк и сградите на центъра, а мисля и Флора Панорама,...голямата разлика е, че тук всеки собственик ще плаща по 30Е поддръжка на месец за 100кв. метра

·
Registered
17 Posts
До един месец 20 етажната зградата ще има акт15,а още през януари февруари изкара акт14

·
Registered
17 Posts
Тази зграда е висока за Бургас и България, Заради този central park,мол галерия,2та Lidl, Кауфланд,Практикер,Мастерхаус
Айко,Momax, Хотел мираж, двата парка, Басейнат Парк Арена
Новите преки пътища до центъра морската градина и др. комплекси ЦЕНИТЕ НА АПАРТАМЕНТИТЕ СТАНАХА ПО СКЪПИ ОТ ТЕЗИ НА ЦЕНТАРА

·
Registered
17 Posts
Тази зграда е висока за Бургас и България, Заради този central park,мол галерия,2та Lidl,Била Кауфланд,Практикер,Мастерхаус
Айко,Momax, Хотел мираж, двата парка, Басейнът Парк Арена
Новите преки пътища до центъра морската градина и др. комплекси ЦЕНИТЕ НА АПАРТАМЕНТИТЕ СТАНАХА ПО СКЪПИ ОТ ТЕЗИ НА ЦЕНТАРА!!!
Славейков наскоро стана по голям по население от Видин

·
Registered
4,841 Posts
Discussion Starter #479 (Edited)
Благодаря много Сийборн. Какво излиза от последните 2 снимки (поне аз така ги разграничавам), там където трябваше да е тъмно сиво и го виждахме като бяло, не е бяло, а нещо като много бледо сиво или бледо бежаво... та чак се чудя дали не е просто шпакловка.. С леко намаляне на светлината разликите стават още по- отчетливи

Attachments

·
Registered
4,841 Posts
Discussion Starter #480
Освен това, сега забелязах под прозорците на последните горни 3 етажа, има отбелязани точки, които, там където си личат се припокриват взаимно

461 - 480 of 521 Posts