SkyscraperCity banner

Ocjena

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 20 Posts

·
Powered by Jet-A1
34,476 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Aparat: Olympus AZ-2 (prastara kanta od rođaka :D ).
Postavke: krajnje nebitne :D

Ovo san danas uvatija nešto prije otvaranja City Center One-a u Splitu.
Učinilo mi se zanimljivo, pa eto... :)

·
Registered
6,700 Posts
Odlicno! Svidja mi se kadar i njegova emancipacija dva subjekta, u ovom slucaju covjeka na prozoru i zida, kao i relacija zatvorenosti covjek-prozor i prozor-zid. :) Sve na mjestu. 10/10. :D

·
Moderator
10,460 Posts
odlično, nijedan segment slike ne iskače što dovodi do fine uravnoteženosti, dijagonala je neočekivana, svi su elementi na svon mistu, nema hiperboli... baš ono sve šta triba za jednu dobru ''kompozicijsku'' fotografiju.

ali da, okvir ti je stvarno nepotreban, ''uramio'' si sliku koja na to ne implicira.

10/10.

·
free-lance
11,243 Posts
^^
Možda. No uvijek je zanimljivo vidjeti nešto apstrakcije. Lijepih prizora i krajobraza stignemo gledati, imamo ih na tone na ovom forumu ,kamoli na fotografskim stranicama.

stvarno ne znam kakave to ima veze s temom, al da me ne popljujeto eto 7, iako nije za vise od 3

Ko je rekao da ima veze s temom?:dunno:
Postoji nešto što se zove "slobodna tema".

Ako ova fotka nije za "više od 3", onda one Tvoje pizze nisu realno niti za -12(minus dvanaest), Odnosno ne postoji na ljestvici tako niska ocjena.:)
Sorry, samo sam realan.

Ballota, nisi izdržao a da malo ne korigiraš fotku:D Hebemu u originalu mi je kadar bio za nijansu bolji (što je samo dokaz da sjajno kadriraš i brzo uočavaš detalje). Fali mi malo ovog gornjeg rastera, a prozor si malo previše pomaknuo u stranu...no to su detalji za "picajzlaste":)
Sve u svemu jedna sjajna fotka koja govori "tisuću riječi". Lik kao da se pita, "A di sam tu (to) ja?" Odlična fotka na temu dehumanizacije i odnosa čovjeka i suvremenog.
Najrađe bi Ti dao 10, a rekao sam da više neću djeliti desetke:lol:

:cheers:

·
Powered by Jet-A1
34,476 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Ballota, nisi izdržao a da malo ne korigiraš fotku:D Hebemu u originalu mi je kadar bio za nijansu bolji (što je samo dokaz da sjajno kadriraš i brzo uočavaš detalje). Fali mi malo ovog gornjeg rastera, a prozor si malo previše pomaknuo u stranu...no to su detalji za "picajzlaste":)
Sve u svemu jedna sjajna fotka koja govori "tisuću riječi". Lik kao da se pita, "A di sam tu (to) ja?" Odlična fotka na temu dehumanizacije i odnosa čovjeka i suvremenog.

Malo san odsika ono gori, kako bi ona dijagonala točno "ušla" u gornji desni kantun. Zato je sve malo drugačije. :)

Anyway... fala lipa. :)

·
Infected User
4,072 Posts
Gej okvir mi smanjuje doživljaj ovog djede koji promatra dječicu i masturbira u isto vrijeme.

Dakle samo 9.

·
Banned
666 Posts
^^
Možda. No uvijek je zanimljivo vidjeti nešto apstrakcije. Lijepih prizora i krajobraza stignemo gledati, imamo ih na tone na ovom forumu ,kamoli na fotografskim stranicama.

Ko je rekao da ima veze s temom?:dunno:
Postoji nešto što se zove "slobodna tema".

Ako ova fotka nije za "više od 3", onda one Tvoje pizze nisu realno niti za -12(minus dvanaest), Odnosno ne postoji na ljestvici tako niska ocjena.:)
Sorry, samo sam realan.

sta tebe hebe u zivotu?

jel igdje napisao da je slobodna tema?

pizze su bile zahebancija, al ocito to nitko nije shvatio...pa sam sam sebe ocijenio sa 1...

1 - 20 of 20 Posts
Status
Not open for further replies.