Skyscraper City Forum banner

---

1 - 4 of 4 Posts

·
Registered
20,850 Posts
Witamy Jana_niezbednego na UPC! :D

Jakiż to wysyp nowych twarzy w konkursie! Czymże to spowodowane!? :D

Janie, piękny znany motyw Gilette. :)

Moje osobiste zboczenie nakazywałoby rozjaśnić w procesie postprodukcji te najciemniejsze miejsca. Zwłaszcza, że słońce z lewej mocno "daje". Ale to moja wizja.

8/10

Witaj na pokładzie Titanica! :D

·
Registered
2,487 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Dzięki za słuszną uwagę. Właśnie dzięki merytorycznym uwagom będę w stanie doskonalić swój skromny warsztat.

Co do wysypu nowych twarzy się nie wypowiem, bo prawdę mówiąc UPC jest dla mnie nowe. Dotychczas zdarzało mi się zaglądać dosłownie "od święta".

Niezmiernie mi miło dołączyć do Waszego grona, choć z przyrównywaniem do Titanica bym raczej uważał. Planujemy jakiś totalną awarię serwerów? :D

·
Registered
20,850 Posts
^^ Raczej nie, ale wszystko jest możliwe. :)

Co do uwag, to nie traktuj ich wszystkich, nie bierz za słuszne, dobre etc. Patrząc jedynie na swoje uwagi, czasem już po jednym dniu, kiedy coś czytam ponownie - łapię się za głowę i płaczę. :D

Kiedy na kolanie coś "przerabiam", przeważnie kolejnego dnia widząc to na forum padam krzyżem w salonie prosząc boga o przebaczenie.

Mam nadzieję, że zasypiesz nas fotami Wrocławia i nie tylko.

Miłego wieczoru. :cheers:

1 - 4 of 4 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.