SkyscraperCity banner

oceniajcie.

1 - 20 of 76 Posts

·
Registered
10,392 Posts
Niedługo otwarcie, więc pozwolę sobie wrzucić tutaj ten obiekt skoro nikt z Przemyśla tego nie zrobił do tej pory.
Zdjęcia pochodzą z marca, niestety nie udało mi się znaleźć bardziej aktualnych, więc nie sugerujcie się resztkami budowy :)

Projekt:KKM
autorzy: dr arch. Marek Kozień, dr arch. Magdalena Kozień, arch. Katarzyna Kozień-Baczkowska
współpraca: arch. Dominik Darasz, arch. Anna Machnicka, arch. Małgorzata Szewczyk

pow. ogólna - 6 966,0m2
pow. zabudowy - 1773,8 m2
kubatura - 32 831,5 m3

dla mnie mocna 9, coś czuję, że ten budynek namiesza w Miss ;)

·
Moderator
8,168 Posts
Bardzo miła niespodzianka :happy:
Co prawda nie z wszystkich ujęć wygląda tak samo dobrze, ale ogółem będzie 8,5/10

·
Centuś
3,369 Posts
Pierowtna koncepcja była jednak ciut lepsza, ale dobry jest mimo, że troche bunkrowaty 8/10.

·
Your brain controller
7,853 Posts
Bardzo dobry budynek. Z pewnością wszsycy są z niego dumni. 9/10

·
panopticon
133 Posts
Ja nie wiem, czy nie za szybko jednak wrzucać tu budynek, który nie ma jeszcze w 100% uprzątanego zagospodarowania. Do tego nie ma też pełnej ilość zdjęć z wnętrzem. Także najlepiej odwiedzić i się przekonać na żywo;) Wiadomo, że szereg rzeczy moznaby poprawić, ale i tak każdy realizowany budynek, to pojedynek wpierw z inwestorem, a później z budowlańcami. Na nadzorach trzeba ostro walczyć, szczególnie przy takiej architekturze płaszczyzn, której w Polsce jednak się nie realizuje często;)

1 - 20 of 76 Posts