Skyscraper City Forum banner

Było przez dziurkę to jest też przez okno.

1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
Joined
·
26,906 Posts
Szkoda że ciemna obwódka ram okiennych została ścięta na górze i na dole - tym bardziej ze boki są starannie wypionowane i świadomie potraktowane jako rama jasnego obrazu.

No i zasyfiony fragment okna w prawym górnym narożniku - naprawdę w torbie z aparatem nie było już miejsca na jakieś wiaderko i mopa?! :D
 

·
Filip Bramorski
Joined
·
4,826 Posts
Hmm, jedyne co mi nie pasuje w tym zdjeciu i burzy cala koncepcje jest zasloniecie drzwi/wyjscia przez okienna rame. Moim zdaniem przez to cala koncepcja ramki okiennej przez ktora widzimy zewnątrz traci sens. Bo jedyne co jest godnego uwagi za tym oknem i jakby centralnym punktem powinno byc to wyjscie, pomijam fakt, ze najlepiej gdyby ktoś jeszcze przez nie wchodzil albo wychodzil. W kazdym razie gdybys dal dwa kroki w prawo lub w lewo byloby lepiej moim zdaniem. Bedzie 8 :)
 

·
Kolekcjoner wątków.
Joined
·
7,698 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Ale to jest widok znudzonego mieszkańca, który od lat zagląda w te okno i nie przejmuje się czy za ramą są drzwi, bo zna je na pamięć. Żaden współczesny człowiek nie miał prawa się tam znaleźć :) Moją koncepcję burzy za to tabliczka informacyjna.
 
1 - 5 of 5 Posts
Top